Klub Dziecięcy GDAŃSK - JASIEŃ

Placówka jest zarejestrowana jako Punkt Opieki Dziennej. Na cały dom o powierzchni 360 metrów kwadratowych będzie tylko 25 dzieci. Planujemy dwie grupy: młodsze dzieci (15 dzieci na parterze) oraz starszaki (10 dzieci) na piętrze. Powstanie bardzo kameralna placówka. Czesne będzie wyższe niż w pozostałych naszych miejscach, ale w zamian za to gwarantujemy:

- wspaniałe, ciepłe, kochające opiekunki z odpowiednim podejściem do dzieci, wykwalifikowane, z dodatkowymi kursami i głową pełną pomysłów na codziennie nowe zajęcia dla dzieci

- kameralne grupy dzieci, co znacznie wpłynie na komfort dzieci oraz pracy, zapobiegnie rozprzestrzenianiu się chorób

- indywidualne podejście do każdego dzieca, wyjście na przeciw oczekiwaniom i specjalnym wymogom rodziców

- maksymalnie 5 dzieci na jedną opiekunkę

- codzienne wyjścia do naszego dużego ogrodu

- dodatkowe zajęcia (angielski, rytmika, teatrzyki itp.)

- nowoczesną, bogato wyposażoną placówkę

- monitoring, system oczyszczający powietyrzę oraz system LiveKid ułatwiający stały kontak pomiędzy rodzicem, a żłobkiem

 


Placówka mieści się na ulicy Kartuskiej 360 C (żółty domek za przystankiem Damroki).

Dom posiada własny duży ogród, wyposażony w bezpieczne zabawki dla najmłodszych. Opiekunki pilnują tego, aby maluchy codziennie były na dworze, jeśli tylko pogoda na to pozwala.

Na parterze jest przestronna szatnia, łazienka oraz dwie wielkie sale, wyposażone w meble i zabawki. Wszystko posiada atesty i certyfikaty.

Na piętrze mamy dwie sale do zabawy, osobną jadalnię i sypialnię.

 


W roku 2019 planowana jest przerwa wakacyjna w okresie od 05.08.2019r. do 16.08.2019r.
Opłaty za opiekę nie ulegną zmianie.
MAMY WOLNE MIEJSCA OD 1 WRZEŚNIA 2019 roku.

Zapisy pod nr: 793-266-336
Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie dodawane są relacje z życia naszych podopiecznych ;)

https://web.facebook.com/Klub-Malucha-Akademia-Malucha-Jasie%C5%84-1707674079301727/
Oceny Trojmiasto.pl

Komunikaty

MAMY WOLNE MIEJSCA OD WRZEŚNIA 2019. ZAPRASZAMY!

Drodzy Rodzice! Po wielu przejściach udało nam się zarejestrować placówkę jako Punkt Opieki Dziennej. Mamy...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

cennik

I. WPISOWE - 500 zł / jednorazowo


- bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca)
- gwarantuje miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, ręcznik, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki

- w ciągu 7 dni od wpłacenia wpisowego należy podpisać umowę

- w przypadku rezygnacji z miejsca wpisowe NIE PODLEGA zwrotowi

 

II. CZESNE - 1350 zł / miesiąc *


* Po zakwalifikowaniu się do Bonu żłobkowego dostaniecie Państwo zwrot w wysokości 500 zł (czyli żłobek wyniesie 850 zł plus 500 zł z bonu)

- opłata za opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki

- wszystkie dodatkowe zajęcia wliczone w cenę (angielski, rytmika)

- płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY

- płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką)

- w zależności od placówki są różne numery kont

- wyżywienie płatne dodatkowo

 

Nie ma możliwości doraźnej – godzinowej opieki nad dzieckiem ze względów adaptacyjnych i zdrowotnych dla stałych podopiecznych placówki.

 

III. OPŁATA ZA WYŻYWIENIE - 12 zł / dzień


* od 1 września 2019 roku wyżywienie całodzienne wynosić będzie 13 zł / dzień


- wykupywanie cateringu NIE JEST obowiązkowe, można przynosić swoje jedzonko (wtedy prosimy o podpisywanie opakowań na jedzenie

- w przypadku nieobecności dziecka opłata za wyżywienie jest odliczana TYLKO w przypadku zgłoszenia w postaci sms na nr żłobka do godziny 17:00 dnia poprzedniego lub zaznaczenie w aplikacji LiveKid.

 

 

Drodzy rodzice! Proszę nie patrzeć tylko na cenę przy wyborze żłobka dla swojego dziecka, ponieważ im tańszy żłobek tym mniej opiekunek, zabawek, uboższe wyposażenie i gorsze materiały.  U nas czesne 1200 zł to minimum aby pokryć podstawowe koszty utrzymania miejca w żłobku.

* Od 2014 roku nasze placówki korzystają z dofinansowania z programu MALUCH. Cena podana w cenniku jest ceną już po uwzględnieniu dotacji. Bez pomocy ze środków z Malucha koszt utrzymania jednego miejsca w żłobku wynosiłby 1300 zł. Kwota dofinansowania  z programu MALUCH w roku 2019 wynosi 100 zł miesięcznie na każde dziecko.

 

NUMERY KONT:


24 1950 0001 2006 0063 5254 0001 do wpłat za WPISOWE - wszystkie placówki

62 1950 0001 2006 0063 5253 0005 do wpłat za CATERING - wszystkie placówki

35 1950 0001 2006 0063 5253 0006 do wpłat za czesne - żłobek Gdynia Chylonia

84 1160 2202 0000 0002 3846 7584 do wpłat za czesne - żłobki: Leszczyńskich, Aldony parter

15 1160 2202 0000 0003 0496 5333 do wpłat za czesne - żłobki: Hallera, Aldony piętro,

73 1950 0001 2006 0063 5253 0001 do włapt za czesne - żłobek Jasień

19 1950 0001 2006 0063 5253 0003 do wpłat za czesne - żłobek Morena


wyżywnienie

Mamy do wyboru dwie opcje.

1. Rodzice przynoszą swoje jedzonko dla dziecka, my je podgrzewamy i podajemy dziecku (mamy lodówkę i kuchenkę mikrofalową).
Tę opcję wybierają rodzice najmłodszych dzieci oraz typowych „niejadków”, u których catering i tak by się marnował.

 

2. W naszych placówkach wyżywienie jest w formie cateringu.

Posiłki dostarczane są przez sprawdzoną firmę cateringową specjalizującą się w żywieniu małych dzieci. Posiłki są zdrowe, przygotowywane z produktów najwyższej jakości, kupowanych tylko u sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy, że w posiłkach nie ma chemii, sól i cukier są ograniczone do minimum, a w zamian za to używane są zioła i naturalne przyprawy. Wszystko przygotowywane jest samodzielnie od podstaw.

 

Cennik:

Wyżywienie CAŁODZIENNE - 13 zł

Specjalne DIETY - 14 zł


Dodatkowe informacje:

- śniadania są dwuczęściowe, składają się z dwóch kanapek z pieczywa mieszanego i codziennie innego dodatku np.: jajecznicy, płatków na mleku, twarożku, itd.

- podwieczorki są dwuczęsciowe, składają się z owocu i codziennie innego dodatku np: jogurtu, własnego ciasta, owoców w kisielu, itd.

- menu i wielkości porcji są dopasowane do potrzeb dzieci w wieku żłobkowym

- uwzględnienie wszelkie diety (bezmleczna, bez jajeczna, bezglutenowa, wegetariańska, oraz inne) – prośba o dokładne sprecyzowanie diety

 

AKTUALNY JADŁOSPIS W GDAŃSKU:

Jadlospis_sierpien_2019.doc

 

AKTUALNY JADŁOSPIS ŻŁOBKA W GDYNI:

Menu_29.07-02.08.2019.docx

Menu_05-09.08.2019.docx


kadra

mgr Emilia Klimczak

Jestem założycielką i kierowniczką wszystkich placówek „Akademia Malucha”. Z wykształcenia jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym, prywatnie mama trójki dzieci. Jestem wesołą i odpowiedzialną osobą. Kocham pracę z dziećmi, dlatego swoją karierę zawodową poświęciłam właśnie im. Bardzo mi zależy na zadowoleniu rodziców i na ciągłym polepszaniu standardów opieki w placówkach.

Natalia Przybyła

Koordynator żłobków. Ukończyła studia na kierunku Pedagogika Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uzyskując tytuł licencjat. Ukończyła I stopien Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Szczecinku. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyła podczas praktyk studenckich zarówno w żłobku jak i przedszkolu. Pracowała również jako niania dla rodzeństwa w wieku 1,5 roku i 3 latka. Uwielbia prowadzić zajęcia muzyczne dla dzieci, a także uczyć dzieci nowych wierszyków i piosenek. Posiada wiele pomysłów jak w kreatywny sposób zorganizować dzieciom czas wolny. Jest osobą odpowiedzialną, pełną pozytywnej energii i z zamiłowaniem podchodzi do wykonywanej przez siebie pracy. Twierdzi, że zamiłowanie do pracy z dziećmi odziedziczyła po ojcu , który również z wykształcenia jest magistrem pedagogiki oraz pracował z dziećmi. Uśmiech dziecka jest dla niej największą nagrodą oraz potwierdzeniem ,że wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi.

mgr Halina Jankowska

/

Z zawodu jestem pedagogiem opiekuńczo-wychowawczym. Praca z małymi dziećmi jest spełnieniem moich marzeń. Zawsze chciałam pracować z maluszkami i dawać im dużo ciepła i miłości.

Odbyłam szkolenie z pierwszej pomocy. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku. Brałam udział w kursie doskonalącym nt. ruch rozwijający wg Weroniki Sherborne oraz kursie opiekun w żłobku i klubie malucha. Ukończyłam szkolenie - wstęp do Sensoplastyki.

Staram się budować przyjazną atmosferę, obdarzać swoim spokojem oraz zachęcać do wspólnej zabawy, która wg mnie jest najważniejszą formą nauki.

Uśmiech dziecka jest dla mnie nagrodą i jednocześnie motywacją, aby swoją pracę wykonywać jak najlepiej.

Jessica Bohdiel

Jestem studentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji na Uniwersytecie Gdańskim. Wśród dzieci odnalazłam swoje powołanie. Teraz nie wybrażam sobie dnia bez nich. Dbam o to, żeby czuły się w żłobku jak najlepiej. Głównie przykładam uwagę do prawidłowego rozwoju podopiecznych. Uwielbiam śpiewać, tańczyć oraz czytać różnego rodzaju opowieści. Pragnę, by dzieci czuły się w żłobku bezpiecznie oraz swobodnie.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku

NASZE PLACÓWKI:
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 - Piętro (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-HALLERA, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion