Klub Dziecięcy GDAŃSK - JASIEŃ

Akademia Malucha to sieć prężnie rozwijających się żłobków. Mamy już 7 punktów w Gdańsku i jeden w Gdyni.

 

Placówka mieści się na ulicy Kartuskiej 360 C (żółty domek za przystankiem Damroki).

Na parterze jest przestronna szatnia, łazienka oraz dwie wielkie sale, wyposażone w meble i zabawki. Jest to bardzo kameralna i świetnie wyposażona placówka.

Na piętrze mamy dwie sale do zabawy, osobną jadalnię i sypialnię.

Placówka jest zarejestrowana jako Punkt Opieki Dziennej. Na cały dom o powierzchni 360 metrów kwadratowych będzie tylko 25 dzieci. Znajdują się tam dwie grupy: młodsze dzieci (15 dzieci na parterze) oraz starszaki (10 dzieci) na piętrze. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

 

Budynek jest zabezpieczony poprzez alarm i domofon.

W naszej placówce mamy też monitoring. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.

 

Placówka otwarta jest w godzinach 6:30 – 17:30

Przyjmujemy dzieci do lat 3.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze w naszej placówce panuje domowa miła atmosfera. Staramy się, aby nasi podopieczni zawsze przychodzili do nas z uśmiechem. Osoby, które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.

 

Posiłki dostarczane są do naszych placówek przez firmę cateringową, która oferuje nam posiłki smaczne zdrowe i dostosowane do potrzeb najmłodszych dzieci. Firma cateringowa zapewnia nam szeroki wachlarz możliwości co pozwala zamówić posiłki nawet dla bardziej wymagających brzuszków.

 

Dom posiada własny duży ogród, wyposażony w bezpieczne zabawki dla najmłodszych. Opiekunki pilnują tego, aby maluchy codziennie były na dworze, jeśli tylko pogoda na to pozwala.

 

We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.

 

Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

 

Zapraszamy!
Oceny Trojmiasto.pl

Komunikaty

TRWA REKRUTACJA - MAMY WOLNE MIEJSCA

Żłobek AKADEMIA MALUCHA na JASIENIU Duży dom, wielki ogród, kameralne grupy, monitoring Mamy wolne miejsca. TRWA REKRUTACJA PROMOCJA...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

nasza placówka

cennik

I. OPŁATA REKRUTACYJNA - 500 zł / jednorazowo


- bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca)
- gwarantuje miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, ręcznik, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki

- w ciągu 7 dni od wpłacenia opłaty należy podpisać umowę

- w przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi

 

II. CZESNE - 1400 zł / miesiąc *

* Po zakwalifikowaniu się do Bonu żłobkowego dostaniecie Państwo zwrot w wysokości 500 zł (czyli żłobek wyniesie 900 zł plus 500 zł z bonu)

- opłata za opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki

- wszystkie dodatkowe zajęcia wliczone w cenę (angielski, rytmika)

- płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY

- płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką)

- wyżywienie płatne dodatkowo

 

Nie ma możliwości doraźnej – godzinowej opieki nad dzieckiem ze względów adaptacyjnych i zdrowotnych dla stałych podopiecznych placówki.

 

III. OPŁATA ZA WYŻYWIENIE

 

13 zł / dzień - dieta podstawowa

15 zł / dzień - diety specjalistyczne (bezmleczna, bezglutenowa, diety indywidualne)


- wykupywanie cateringu NIE JEST obowiązkowe, można przynosić swoje jedzonko (wtedy prosimy o podpisywanie opakowań na jedzenie

- w przypadku nieobecności dziecka opłata za wyżywienie jest odliczana TYLKO w przypadku zgłoszenia w postaci sms na nr żłobka do godziny 17:00 dnia poprzedniego lub zaznaczenie w aplikacji LiveKid.

 

 

Kwota czesnego jest kwotą już po odjeciu dotacji z programu MALUCH Plus.

 

NUMERY KONT:


OPŁATA REKRUTACYJNA : 24 1950 0001 2006 0063 5254 0001

 

CATERING: 94 1950 0001 2006 0063 5254 0002


CZESNE: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584


Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz inoformację do której placówki dziecko uczęszcza ;)

 wyżywnienie

Mamy do wyboru dwie opcje.


1. Rodzice przynoszą swoje jedzonko dla dziecka, my je podgrzewamy i podajemy dziecku (mamy lodówkę i kuchenkę mikrofalową).
Tę opcję wybierają rodzice najmłodszych dzieci oraz typowych „niejadków”, u których catering i tak by się marnował.

 

2. W naszych placówkach wyżywienie jest w formie cateringu.

Posiłki dostarczane są przez sprawdzoną firmę cateringową specjalizującą się w żywieniu małych dzieci. Posiłki są zdrowe, przygotowywane z produktów najwyższej jakości, kupowanych tylko u sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy, że w posiłkach nie ma chemii, sól i cukier są ograniczone do minimum, a w zamian za to używane są zioła i naturalne przyprawy. Wszystko przygotowywane jest samodzielnie od podstaw.

 

Cennik:


13 zł / dzień - dieta podstawowa

15 zł / dzień - diety specjalistyczne (bezmleczna, bezglutenowa, diety indywidualne)

 

Dodatkowe informacje:

- śniadania są dwuczęściowe, składają się z dwóch kanapek z pieczywa mieszanego i codziennie innego dodatku np.: jajecznicy, płatków na mleku, twarożku, itd.

- podwieczorki są dwuczęsciowe, składają się z owocu i codziennie innego dodatku np: jogurtu, własnego ciasta, owoców w kisielu, itd.

- menu i wielkości porcji są dopasowane do potrzeb dzieci w wieku żłobkowym

- uwzględnienie wszelkie diety (bezmleczna, bez jajeczna, bezglutenowa, wegetariańska, oraz inne) – prośba o dokładne sprecyzowanie diety

 

AKTUALNY JADŁOSPIS W GDAŃSKU:

Jadlospis_lipiec_2020.doc


kadra

mgr Emilia Klimczak

/Jestem założycielką i kierowniczką wszystkich placówek „Akademia Malucha”. Z wykształcenia jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym, prywatnie mama trójki dzieci. Jestem wesołą i odpowiedzialną osobą. Kocham pracę z dziećmi, dlatego swoją karierę zawodową poświęciłam właśnie im. Bardzo mi zależy na zadowoleniu rodziców i na ciągłym polepszaniu standardów opieki w placówkach.

Ciocia Natalia

/Koordynator żłobków. Ukończyła studia na kierunku Pedagogika Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uzyskując tytuł licencjat. Ukończyła I stopien Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Szczecinku. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyła podczas praktyk studenckich zarówno w żłobku jak i przedszkolu. Pracowała również jako niania dla rodzeństwa w wieku 1,5 roku i 3 latka. Uwielbia prowadzić zajęcia muzyczne dla dzieci, a także uczyć dzieci nowych wierszyków i piosenek. Posiada wiele pomysłów jak w kreatywny sposób zorganizować dzieciom czas wolny. Jest osobą odpowiedzialną, pełną pozytywnej energii i z zamiłowaniem podchodzi do wykonywanej przez siebie pracy. Twierdzi, że zamiłowanie do pracy z dziećmi odziedziczyła po ojcu , który również z wykształcenia jest magistrem pedagogiki oraz pracował z dziećmi. Uśmiech dziecka jest dla niej największą nagrodą oraz potwierdzeniem ,że wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi.

Ciocia Halina

/

Z zawodu jest pedagogiem opiekuńczo-wychowawczym. Praca z małymi dziećmi jest spełnieniem jej marzeń. Zawsze chciała pracować z maluszkami i dawać im dużo ciepła i miłości.

Odbyła szkolenie z pierwszej pomocy. Ma doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku. Brała udział w kursie doskonalącym nt. ruch rozwijający wg Weroniki Sherborne oraz kursie opiekuna w żłobku i klubie malucha. Ukończyła szkolenie - wstęp do Sensoplastyki.

Stara się budować przyjazną atmosferę, obdarzać swoim spokojem oraz zachęcać do wspólnej zabawy, która wg niej jest najważniejszą formą nauki.

Uśmiech dziecka jest dla Cioci Haliny nagrodą i jednocześnie motywacją, aby swoją pracę wykonywać jak najlepiej.

Ciocia Julita

/

 

Dzięki ukończeniu kursu na opiekuna dziennego oraz stażu w innym żłobku nabyła kwalifikacje potrzebne do pracy z maluchami. Obecnie studiuje na Politechnice Gdańskiej, natomiast planuje kształcić się w kierunku pedagogicznym. Pracowała jako prywatna opiekunka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ciocia Julita odznacza się dużą cierpliwością i odpowiedzialnością. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość oraz satysfakcję. Uwielbia tańczyć i spędzać czas aktywnie, co świetnie sprawdza się przy zabawie z dziećmi. Jest osobą zorganizowaną i godną zaufania.

Ciocia Jessica

Jest studentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji na Uniwersytecie Gdańskim. Wśród dzieci odnalazła swoje powołanie. Teraz nie wybraża sobie dnia bez nich. Dba o to, żeby czuły się w żłobku jak najlepiej. Głównie przykłada uwagę do prawidłowego rozwoju podopiecznych. Uwielbia śpiewać, tańczyć oraz czytać różnego rodzaju opowieści. Pragnie, by dzieci czuły się w żłobku bezpiecznie oraz swobodnie.

Ciocia Marzena

 

/

Osoba spokojna, skromna i zawsze uśmiechnięta. Uważa, że codzienne zabawy z dziećmi oraz kreatywne zajęcia to sposób na prawidłowy rozwój i poznawanie świata. To właśnie dlatego jej podopieczni nie mogą narzekać na nudę. Każdy dzień w żłobku wypełniony jest doskonałymi zajęciami. Dla cioci Marzeny najważniejsza jest praca która również jest pasją dlatego ona wybrała pracę z dziećmi.

Ciocia Marika

/Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Gdańskim. Praca z dziećmi, jest spełnieniem jej marzeń, ponieważ sprawia jej ogromną radość. Jest osobą odpowiedzialną, cierpliwą, troskliwą, a przy tym pogodną, kreatywną i spontaniczną. Przy Cioci Marice żadne dziecko nie może się nudzić. W wolnych chwilach czyta dużo książek, pogłębiając przy tym wiedzę o rozwoju dzieci.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


NASZE PLACÓWKI:
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 - Piętro (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-HALLERA, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (żlobek i przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion