Klub Dziecięcy GDAŃSK - JASIEŃ

Budynek jest zabezpieczony poprzez alarm i domofon.

W naszej placówce mamy też monitoring.
Wszystko po to by zapewnić placówce bezpieczeństwo oraz by ktoś obcy nie mógł się dostać na teren żłobka.

We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.

Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

 

 

Placówka jest zarejestrowana jako Punkt Opieki Dziennej. Na cały dom o powierzchni 360 metrów kwadratowych będzie tylko 25 dzieci. Planujemy dwie grupy: młodsze dzieci (15 dzieci na parterze) oraz starszaki (10 dzieci) na piętrze. Powstanie bardzo kameralna placówka. Czesne będzie wyższe niż w pozostałych naszych miejscach, ale w zamian za to gwarantujemy:

- wspaniałe, ciepłe, kochające opiekunki z odpowiednim podejściem do dzieci, wykwalifikowane, z dodatkowymi kursami i głową pełną pomysłów na codziennie nowe zajęcia dla dzieci

- kameralne grupy dzieci, co znacznie wpłynie na komfort dzieci oraz pracy, zapobiegnie rozprzestrzenianiu się chorób

- indywidualne podejście do każdego dzieca, wyjście na przeciw oczekiwaniom i specjalnym wymogom rodziców

- maksymalnie 5 dzieci na jedną opiekunkę

- codzienne wyjścia do naszego dużego ogrodu

- dodatkowe zajęcia (angielski, rytmika, teatrzyki itp.)

- nowoczesną, bogato wyposażoną placówkę

- monitoring, system oczyszczający powietyrzę oraz system LiveKid ułatwiający stały kontak pomiędzy rodzicem, a żłobkiem

 


Placówka mieści się na ulicy Kartuskiej 360 C (żółty domek za przystankiem Damroki).

Dom posiada własny duży ogród, wyposażony w bezpieczne zabawki dla najmłodszych. Opiekunki pilnują tego, aby maluchy codziennie były na dworze, jeśli tylko pogoda na to pozwala.

Na parterze jest przestronna szatnia, łazienka oraz dwie wielkie sale, wyposażone w meble i zabawki. Wszystko posiada atesty i certyfikaty.

Na piętrze mamy dwie sale do zabawy, osobną jadalnię i sypialnię.

 

 

MAMY WOLNE MIEJSCA OD PAŹDZIERNIKA 2019

Zapisy pod nr: 793-266-336
Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie dodawane są relacje z życia naszych podopiecznych ;)

https://web.facebook.com/Klub-Malucha-Akademia-Malucha-Jasie%C5%84-1707674079301727/

 

Zapraszamy do zapisów!

 

*W roku 2020 planowana jest przerwa wakacyjna (remontowa) w terminie 06.07.2020r. - 18.07.2020r.
Oceny Trojmiasto.pl

Komunikaty

MAMY WOLNE MIEJSCA OD WRZEŚNIA 2019. ZAPRASZAMY!

Drodzy Rodzice! Po wielu przejściach udało nam się zarejestrować placówkę jako Punkt Opieki Dziennej. Mamy...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

cennik

I. WPISOWE - 500 zł / jednorazowo


- bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca)
- gwarantuje miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, ręcznik, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki

- w ciągu 7 dni od wpłacenia wpisowego należy podpisać umowę

- w przypadku rezygnacji z miejsca wpisowe NIE PODLEGA zwrotowi

 

II. CZESNE - 1400 zł / miesiąc *


* dla wszystkich osób, które podpisały umowę po 2 września 2019r.
* Po zakwalifikowaniu się do Bonu żłobkowego dostaniecie Państwo zwrot w wysokości 500 zł (czyli żłobek wyniesie 900 zł plus 500 zł z bonu)

- opłata za opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki

- wszystkie dodatkowe zajęcia wliczone w cenę (angielski, rytmika)

- płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY

- płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką)

- wyżywienie płatne dodatkowo

 

Nie ma możliwości doraźnej – godzinowej opieki nad dzieckiem ze względów adaptacyjnych i zdrowotnych dla stałych podopiecznych placówki.

 

III. OPŁATA ZA WYŻYWIENIE

 

13 zł / dzień - dieta podstawowa

15 zł / dzień - diety specjalistyczne (bezmleczna, bezglutenowa, diety indywidualne)


- wykupywanie cateringu NIE JEST obowiązkowe, można przynosić swoje jedzonko (wtedy prosimy o podpisywanie opakowań na jedzenie

- w przypadku nieobecności dziecka opłata za wyżywienie jest odliczana TYLKO w przypadku zgłoszenia w postaci sms na nr żłobka do godziny 17:00 dnia poprzedniego lub zaznaczenie w aplikacji LiveKid.

 

 

* Drodzy Rodzice. Chcieliśmy poinformować, że żłobki w Gdańsku nie mają żadnego wsparcia z miasta (dla porównania wszystkie przedszkola mają dotację w wysokości około 670 zł / dziecko miesięcznie). Od 1 stycznia 2020 roku zabrano nam też jedyne wsparcie z programu Maluch Plus, które wynosiło 100 zł miesięcznie na dziecko. W zwiazku z tym, cena 1400 zł to minimum, aby pokryć podstawowe koszta związane z prowadzeniem placówki.

 

NUMERY KONT:


WPISOWE: 24 1950 0001 2006 0063 5254 0001

 

CATERING: 94 1950 0001 2006 0063 5254 0002

 

CZESNE: 15 1160 2202 0000 0003 0496 5333 (Hallera, Aldony Piętro)


CZESNE: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584 (pozostałe placówki)


Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz inoformację do której placówki dziecko uczęszcza ;)

 wyżywnienie

Mamy do wyboru dwie opcje.


1. Rodzice przynoszą swoje jedzonko dla dziecka, my je podgrzewamy i podajemy dziecku (mamy lodówkę i kuchenkę mikrofalową).
Tę opcję wybierają rodzice najmłodszych dzieci oraz typowych „niejadków”, u których catering i tak by się marnował.

 

2. W naszych placówkach wyżywienie jest w formie cateringu.

Posiłki dostarczane są przez sprawdzoną firmę cateringową specjalizującą się w żywieniu małych dzieci. Posiłki są zdrowe, przygotowywane z produktów najwyższej jakości, kupowanych tylko u sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy, że w posiłkach nie ma chemii, sól i cukier są ograniczone do minimum, a w zamian za to używane są zioła i naturalne przyprawy. Wszystko przygotowywane jest samodzielnie od podstaw.

 

Cennik:


13 zł / dzień - dieta podstawowa

15 zł / dzień - diety specjalistyczne (bezmleczna, bezglutenowa, diety indywidualne)

 

Dodatkowe informacje:

- śniadania są dwuczęściowe, składają się z dwóch kanapek z pieczywa mieszanego i codziennie innego dodatku np.: jajecznicy, płatków na mleku, twarożku, itd.

- podwieczorki są dwuczęsciowe, składają się z owocu i codziennie innego dodatku np: jogurtu, własnego ciasta, owoców w kisielu, itd.

- menu i wielkości porcji są dopasowane do potrzeb dzieci w wieku żłobkowym

- uwzględnienie wszelkie diety (bezmleczna, bez jajeczna, bezglutenowa, wegetariańska, oraz inne) – prośba o dokładne sprecyzowanie diety

 

AKTUALNY JADŁOSPIS W GDAŃSKU:

Jadłospis_Październik_2019.pdf

Jadłospis_bezmleczy_Październik2019.pdf

Jadłospis_bezglutenowy_Październik2019.pdf

AKTALNY JADŁOSPIS ŻŁOBKA W GDYNI:

Menu_Gdynia_16-20.09.2019.docx

Menu_Gdynia_23-27.09.2019.docx


kadra

mgr Emilia Klimczak

/Jestem założycielką i kierowniczką wszystkich placówek „Akademia Malucha”. Z wykształcenia jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym, prywatnie mama trójki dzieci. Jestem wesołą i odpowiedzialną osobą. Kocham pracę z dziećmi, dlatego swoją karierę zawodową poświęciłam właśnie im. Bardzo mi zależy na zadowoleniu rodziców i na ciągłym polepszaniu standardów opieki w placówkach.

Ciocia Natalia

/Koordynator żłobków. Ukończyła studia na kierunku Pedagogika Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uzyskując tytuł licencjat. Ukończyła I stopien Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Szczecinku. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyła podczas praktyk studenckich zarówno w żłobku jak i przedszkolu. Pracowała również jako niania dla rodzeństwa w wieku 1,5 roku i 3 latka. Uwielbia prowadzić zajęcia muzyczne dla dzieci, a także uczyć dzieci nowych wierszyków i piosenek. Posiada wiele pomysłów jak w kreatywny sposób zorganizować dzieciom czas wolny. Jest osobą odpowiedzialną, pełną pozytywnej energii i z zamiłowaniem podchodzi do wykonywanej przez siebie pracy. Twierdzi, że zamiłowanie do pracy z dziećmi odziedziczyła po ojcu , który również z wykształcenia jest magistrem pedagogiki oraz pracował z dziećmi. Uśmiech dziecka jest dla niej największą nagrodą oraz potwierdzeniem ,że wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi.

Ciocia Halina

/

Z zawodu jest pedagogiem opiekuńczo-wychowawczym. Praca z małymi dziećmi jest spełnieniem jej marzeń. Zawsze chciała pracować z maluszkami i dawać im dużo ciepła i miłości.

Odbyła szkolenie z pierwszej pomocy. Ma doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku. Brała udział w kursie doskonalącym nt. ruch rozwijający wg Weroniki Sherborne oraz kursie opiekuna w żłobku i klubie malucha. Ukończyła szkolenie - wstęp do Sensoplastyki.

Stara się budować przyjazną atmosferę, obdarzać swoim spokojem oraz zachęcać do wspólnej zabawy, która wg niej jest najważniejszą formą nauki.

Uśmiech dziecka jest dla Cioci Haliny nagrodą i jednocześnie motywacją, aby swoją pracę wykonywać jak najlepiej.

Ciocia Jessica

Jest studentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji na Uniwersytecie Gdańskim. Wśród dzieci odnalazła swoje powołanie. Teraz nie wybraża sobie dnia bez nich. Dba o to, żeby czuły się w żłobku jak najlepiej. Głównie przykłada uwagę do prawidłowego rozwoju podopiecznych. Uwielbia śpiewać, tańczyć oraz czytać różnego rodzaju opowieści. Pragnie, by dzieci czuły się w żłobku bezpiecznie oraz swobodnie.

Ciocia Marzena

 

/

Osoba spokojna, skromna i zawsze uśmiechnięta. Uważa, że codzienne zabawy z dziećmi oraz kreatywne zajęcia to sposób na prawidłowy rozwój i poznawanie świata. To właśnie dlatego jej podopieczni nie mogą narzekać na nudę. Każdy dzień w żłobku wypełniony jest doskonałymi zajęciami. Dla cioci Marzeny najważniejsza jest praca która również jest pasją dlatego ona wybrała pracę z dziećmi.

Ciocia Marika

/Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Gdańskim. Praca z dziećmi, jest spełnieniem jej marzeń, ponieważ sprawia jej ogromną radość. Jest osobą odpowiedzialną, cierpliwą, troskliwą, a przy tym pogodną, kreatywną i spontaniczną. Przy Cioci Marice żadne dziecko nie może się nudzić. W wolnych chwilach czyta dużo książek, pogłębiając przy tym wiedzę o rozwoju dzieci.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku

NASZE PLACÓWKI:
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 - Piętro (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-HALLERA, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion