Klub Dziecięcy GDAŃSK - MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26

Budynek jest zabezpieczony poprzez alarm i domofon.

W naszej placówce mamy też monitoring.
Wszystko po to by zapewnić placówce bezpieczeństwo oraz by ktoś obcy nie mógł się dostać na teren żłobka.

We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.

Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

 

 

Przyjmujemy dzieci do 3 roku życia (do momentu kiedy dziecko dostanie się do przedszkola). Mamy dwie grupy po maksymalnie 15 dzieci w grupie (zależy to od godzin w jakich dzieci będą uczęszcza oraz od ich wieku). Placówka zlokalizowana jest na Morenowym Wzgórzu, na przeciwko nowego żłobka Państwowego. Do żłobka zjeżdża się bezpośrednio z ulicy Myśliwskiej. Nasz Klub Malucha mieści się w parterowym lokalu. Lokal jest duży (prawie 100 metrów), przestronny i bardzo bogato wyposażony. Są dwie duże sale zabaw. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Posiadamy własny plac zabaw oraz specjalne wózki 6-cio osobowe, ułatwiające opiekunkom codzienne wyjścia na dwór.

 

Zapraszamy do zapisów!

 

*W roku 2020 planowana jest przerwa wakacyjna (remontowa) w terminie 06.07.2020r. - 18.07.2020r.
Oceny Trojmiasto.pl

Komunikaty

MAMY WOLNE MIEJSCA! PROMOCJA na WPISOWE!

Mamy wolne miejsca od września 2019! Dla wszystkich dzieciaczków które zaczną do nas chodzić od...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

cennik

Cennik Gdańsk - Morena

I. WPISOWE - 500 zł / jednorazowo


- bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca)
- gwarantuje miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, ręcznik, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki

- w ciągu 7 dni od wpłacenia wpisowego należy podpisać umowę

- w przypadku rezygnacji z miejsca wpisowe NIE PODLEGA zwrotowi

 

II. CZESNE - 1200 zł / miesiąc *


* dla wszystkich osób, które podpisały umowę po 2 września 2019r.
* Po zakwalifikowaniu się do Bonu żłobkowego dostaniecie Państwo zwrot w wysokości 500 zł (czyli żłobek wyniesie 700 zł plus 500 zł z bonu)

- opłata za opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki

- wszystkie dodatkowe zajęcia wliczone w cenę (angielski, rytmika)

- płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY

- płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką)

- wyżywienie płatne dodatkowo

 

Nie ma możliwości doraźnej – godzinowej opieki nad dzieckiem ze względów adaptacyjnych i zdrowotnych dla stałych podopiecznych placówki.

 

III. OPŁATA ZA WYŻYWIENIE


13 zł / dzień - dieta podstawowa

15 zł / dzień - diety specjalistyczne (bezmleczna, bezglutenowa, diety indywidualne)

 

- wykupywanie cateringu NIE JEST obowiązkowe, można przynosić swoje jedzonko (wtedy prosimy o podpisywanie opakowań na jedzenie

- w przypadku nieobecności dziecka opłata za wyżywienie jest odliczana TYLKO w przypadku zgłoszenia w postaci sms na nr żłobka do godziny 17:00 dnia poprzedniego !

 

 

* Drodzy Rodzice. Chcieliśmy poinformować, że żłobki w Gdańsku nie mają żadnego wsparcia z miasta (dla porównania wszystkie przedszkola mają dotację w wysokości około 670 zł / dziecko miesięcznie). Od 1 stycznia 2020 roku zabrano nam też jedyne wsparcie z programu Maluch Plus, które wynosiło 100 zł miesięcznie na dziecko. W zwiazku z tym, cena 1200 zł to minimum, aby pokryć podstawowe koszta związane z prowadzeniem placówki.

 

NUMERY KONT:


WPISOWE: 24 1950 0001 2006 0063 5254 0001

 

CATERING: 94 1950 0001 2006 0063 5254 0002

 

CZESNE: 15 1160 2202 0000 0003 0496 5333 (Hallera, Aldony Piętro)


CZESNE: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584 (pozostałe placówki)


Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz inoformację do której placówki dziecko uczęszcza ;)


wyżywnienie

Mamy do wyboru dwie opcje.


1. Rodzice przynoszą swoje jedzonko dla dziecka, my je podgrzewamy i podajemy dziecku (mamy lodówkę i kuchenkę mikrofalową).
Tę opcję wybierają rodzice najmłodszych dzieci oraz typowych „niejadków”, u których catering i tak by się marnował.

 

2. W naszych placówkach wyżywienie jest w formie cateringu.

Posiłki dostarczane są przez sprawdzoną firmę cateringową specjalizującą się w żywieniu małych dzieci. Posiłki są zdrowe, przygotowywane z produktów najwyższej jakości, kupowanych tylko u sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy, że w posiłkach nie ma chemii, sól i cukier są ograniczone do minimum, a w zamian za to używane są zioła i naturalne przyprawy. Wszystko przygotowywane jest samodzielnie od podstaw.

 

Cennik:


13 zł / dzień - dieta podstawowa

15 zł / dzień - diety specjalistyczne (bezmleczna, bezglutenowa, diety indywidualne)

 

Dodatkowe informacje:

- śniadania są dwuczęściowe, składają się z dwóch kanapek z pieczywa mieszanego i codziennie innego dodatku np.: jajecznicy, płatków na mleku, twarożku, itd.

- podwieczorki są dwuczęsciowe, składają się z owocu i codziennie innego dodatku np: jogurtu, własnego ciasta, owoców w kisielu, itd.

- menu i wielkości porcji są dopasowane do potrzeb dzieci w wieku żłobkowym

- uwzględnienie wszelkie diety (bezmleczna, bez jajeczna, bezglutenowa, wegetariańska, oraz inne) – prośba o dokładne sprecyzowanie diety

 

AKTUALNY JADŁOSPIS W GDAŃSKU:

Jadłospis_Październik_2019.pdf

Jadłospis_bezmleczy_Październik2019.pdf

Jadłospis_bezglutenowy_Październik2019.pdf

AKTALNY JADŁOSPIS ŻŁOBKA W GDYNI:

Menu_Gdynia_16-20.09.2019.docx

Menu_Gdynia_23-27.09.2019.docx


kadra

mgr Emilia Klimczak

Jestem założycielką i kierowniczką wszystkich placówek „Akademia Malucha”. Z wykształcenia jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym, prywatnie mama trójki dzieci. Jestem wesołą i odpowiedzialną osobą. Kocham pracę z dziećmi, dlatego swoją karierę zawodową poświęciłam właśnie im. Bardzo mi zależy na zadowoleniu rodziców i na ciągłym polepszaniu standardów opieki w placówkach.

Ciocia Natalia

Koordynator żłobków. Ukończyła studia na kierunku Pedagogika Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uzyskując tytuł licencjat. Ukończyła I stopien Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Szczecinku. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyła podczas praktyk studenckich zarówno w żłobku jak i przedszkolu. Pracowała również jako niania dla rodzeństwa w wieku 1,5 roku i 3 latka. Uwielbia prowadzić zajęcia muzyczne dla dzieci, a także uczyć dzieci nowych wierszyków i piosenek. Posiada wiele pomysłów jak w kreatywny sposób zorganizować dzieciom czas wolny. Jest osobą odpowiedzialną, pełną pozytywnej energii i z zamiłowaniem podchodzi do wykonywanej przez siebie pracy. Twierdzi, że zamiłowanie do pracy z dziećmi odziedziczyła po ojcu , który również z wykształcenia jest magistrem pedagogiki oraz pracował z dziećmi. Uśmiech dziecka jest dla niej największą nagrodą oraz potwierdzeniem ,że wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi.

Ciocia Karolina

Kierowniczka oddziału na Morenie. Jest absolwentką kierunku Pedagogicznego Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Pani Karolina  uwielbia pracę z dziećmi. Jest cierpliwa, odpowiedzialna i dba o dobre samopoczucie dzieci. Codziennie stara się, aby jak najwięcej maluszków brało udział w zajęciach ruchowych i plastycznych. Przykuwa szczególną uwagę do rozwoju oraz dobrego samopoczucia dzieci.

Ciocia Magdalena

Magdalena studiuje Pedagogikę Wczesnoszkolną i Wychowanie Przedszkolne na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji. Stara się każdy dzień w żłobku wykorzystać w 100%. Często wymyśla nowe gry i zabawy dla najmłodszych. Twierdzi, że bardzo ważne jest by rozwijać dziecięcą wyobraźnię, więc stara się robić w tym kierunku jak najwięcej. Jest osobą odpowiedzialną, kreatywną, a przede wszystkim ma łatwość nawiązywania dobrych kontaktów z dziećmi.

Ciocia Martyna

Obecnie studentka 3-go roku studiów licencjackich na kierunku pedagogika specjalna ze specjalizacją oligofrenopedagogika z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Gdańskim. Jest osobą opiekuńczą, spokojną oraz odpowiedzialną. Stara się wypełnić czas dzieci w jak najbardziej kreatywny sposób. Dba o ich rozwój motoryczny, intelektualny oraz ruchowy. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Przykuwa bardzo dużo uwagi do ich aktywności oraz zachęca dzieci do brania czynnego udziału w zajęciach i zabawach. Stara się zapewnić dzieciom jak najlepsze samopoczucie każdego dnia.

Ciocia Paulina

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Styczność z dziećmi ma od zawsze. Uwielbia prowadzić z dziećmi różne zajęcia tematyczne, głównie zajęcia plastyczne. Wie, że dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują bardzo dużo miłości i tym się kieruje. Jest osobą odpowiedzialną, cierpliwą i przede wszystkim opiekuńczą.

Ciocia Weronika

Jest absolwentką studiów pedagogicznych I stopnia na Wyższej Szkole Bankowej, doświadczenie w pracy z dziećmi nabrała już w czasach licealnych, pracowała wtedy jako niania u kilku rodzin oraz  na sali zabaw dla dzieci jako opiekunka. Jest osobą, która kocha dzieci, a praca z nimi sprawia jej ogromna radość. Dodatkowo jest osobą opiekuńczą, odpowiedzialną, empatyczną oraz szczególnie cierpliwą. W swojej pracy przykuwa szczególna uwagę by dzieci czuły się dobrze, były szczęśliwe i uśmiechnięte bo uśmiech dziecka to dla niej podstawa dobrze wykonanej pracy. W wolnym czasie lubi uprawiać sport oraz spędzać czas ze swoim dwuletnim braciszkiem.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku

NASZE PLACÓWKI:
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 - Piętro (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-HALLERA, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion