Żłobek GDYNIA - CHYLONIA, ul. Łebska 12

Akademia Malucha to sieć prężnie rozwijających się żłobków. Mamy już 7 punktów w Gdańsku i jeden w Gdyni.

 

Żłobek Akademia Malucha w Gdyni Chyloni jest w osobnym budynku, w którym działa też zaprzyjaźnione przedszkole Ptasie Radio. Budynek cały dostosowany jest do dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych. Na parterze, gdzie znajduje się żłobek, są dwie duże sale (dwie grupy po 22 dzieci), szatnia, toaleta dostosowana dla dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych, pomieszczenie gastronomiczne. . Grupy żłobkowe również podzielone są wiekowo. W poszczególnych grupach prowadzone są zajęcia dostosowane do wieku dzieci.

Budynek jest zabezpieczony poprzez alarm i domofon.

W naszej placówce mamy też monitoring. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.

 

Placówka otwarta jest w godzinach 6:30 – 17:30

Przyjmujemy dzieci do lat 3.

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze w naszej placówce panuje domowa miła atmosfera. Staramy się, aby nasi podopieczni zawsze przychodzili do nas z uśmiechem. Osoby które u nas pracują to ciocie z prawdziwym powołaniem - troskliwe, cierpliwe i odpowiedzialne. Nasze opiekunki mają głowę pełną pomysłów jak ciekawie zorganizować czas maluchom.

 

Posiadamy własną kuchnię, co jest ogromną zaletą. Wszystkie potrawy są świeże, robione na miejscu i specjalną windą do tego przeznaczoną, są transportowane do dzieci na odpowiednie piętro. Zawsze można zejść na dół i przekazać kucharzowi wszelkie ewentualne uwagi i zastrzeżenia.

 

Dodatkowo mamy taras specjalnie wyposażony dla najmłodszych dzieci. Wyjście na niego jest bezpośrednio z jednej z sal. Oprócz tego jest duży ogród z placem zabaw.

 

Mamy osobą, wielką salę gimnastyczną do rytmiki, zajęć ruchowych, jak i do spotkań z rodzicami oraz przedstawień dla rodziców.

 

 

We wszystkich naszych placówkach mamy nowoczesny system oczyszczający powietrze z bakterii, wirusów, grzybów oraz alergenów.

 

Korzystamy też z aplikacji LiveKid, która znacznie ułatwia ciągły kontakt pomiędzy rodzicami a placówką.

 

Na piętrze działa przedszkole Ptasie Radio, które serdecznie polecamy! Maluchy z naszego żłobka mają pierwszeństwo do dostania się do tego przedszkola.

 

Link do strony przedszkola http://www.ptasie-radio.edu.pl/

 

Zapraszamy!

 

*W roku 2020 planowana jest przerwa wakacyjna (remontowa) w terminie 06.07.2020r. - 18.07.2020r.


Komunikaty

WOLNE MIEJSCA OD LUTEGO !

Nieoczekiwanie zwolniło nam się miejsce od Lutego. Dla tych Państwa, których dziecko zacznie chodzić do...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

cennik

I. WPISOWE - 500 zł / jednorazowo


- bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca)
- gwarantuje miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, ręcznik, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki

- w ciągu 7 dni od wpłacenia wpisowego należy podpisać umowę

- w przypadku rezygnacji z miejsca wpisowe NIE PODLEGA zwrotowi

 

II. CZESNE - 1000 zł / miesiąc *

* Cena dla osób, które podpisały umowę po 2 września 2019

- opłata za opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki

- wszystkie dodatkowe zajęcia wliczone w cenę (angielski, rytmika)

- płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY

- płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką)

- wyżywienie płatne dodatkowo

 

Nie ma możliwości doraźnej – godzinowej opieki nad dzieckiem ze względów adaptacyjnych i zdrowotnych dla stałych podopiecznych placówki.

 

III. OPŁATA ZA WYŻYWIENIE :


13 zł / dzień - dieta podstawowa

15 zł / dzień - diety specjalistyczne (bezmleczna, bezglutenowa, diety indywidualne)

 

- wykupywanie cateringu NIE JEST obowiązkowe, można przynosić swoje jedzonko (wtedy prosimy o podpisywanie opakowań na jedzenie

- w przypadku nieobecności dziecka opłata za wyżywienie jest odliczana TYLKO w przypadku zgłoszenia w postaci sms na nr żłobka do godziny 17:00 dnia poprzedniego lub poprzez aplikację LiveKid.

 

* Drodzy Rodzice. Chcieliśmy poinformować, że żłobki w Gdyni nie mają żadnego wsparcia z miasta (dla porównania wszystkie przedszkola mają dotację w wysokości około 650 zł / dziecko miesięcznie). Od 1 stycznia 2020 roku zabrano nam też jedyne wsparcie z programu Maluch Plus, które wynosiło 100 zł miesięcznie na dziecko. W zwiazku z tym, cena 1000 zł to minimum, aby pokryć podstawowe koszta związane z prowadzeniem placówki.

 

NUMERY KONT:


WPISOWE: 24 1950 0001 2006 0063 5254 0001

 

CATERING: 94 1950 0001 2006 0063 5254 0002

 

CZESNE: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584

 

Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz inoformację do której placówki dziecko uczęszcza ;)


wyżywnienie

W żłobku w Gdyni mamy własną kuchnię!

W naszym budynku jest kuchnia, gdzie jedzenie jest przygotowywane bezpośrednio przed podaniem dla dzieci.

Posiłki są zdrowe, przygotowywane z produktów najwyższej jakości, kupowanych tylko u sprawdzonych dostawców. Gwarantujemy, że w posiłkach nie ma chemii, sól i cukier są ograniczone do minimum, a w zamian za to używane są zioła i naturalne przyprawy. Wszystko przygotowywane jest samodzielnie od podstaw.

 

Cennik:

13 zł / dzień - dieta podstawowa

15 zł / dzień - diety specjalistyczne (bezmleczna, bezglutenowa, diety indywidualne)

 

Dodatkowe informacje:

- śniadania są dwuczęściowe, składają się z dwóch kanapek z pieczywa mieszanego i codziennie innego dodatku np.: jajecznicy, płatków na mleku, twarożku, itd.

- podwieczorki są dwuczęsciowe, składają się z owocu i codziennie innego dodatku np: jogurtu, własnego ciasta, owoców w kisielu, itd.

- menu i wielkości porcji są dopasowane do potrzeb dzieci w wieku żłobkowym

- uwzględnienie wszelkie diety (bezmleczna, bez jajeczna, bezglutenowa, wegetariańska, oraz inne) – prośba o dokładne sprecyzowanie diety

 

AKTUALNY JADŁOSPIS ŻŁOBKA W GDYNI:

Jadłospis_16.12_20.12..pdf

Jadłospis_30.12_03.01.pdf


kadra

mgr Emilia Klimczak

Jestem założycielką i kierowniczką wszystkich placówek „Akademia Malucha”. Z wykształcenia jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym, prywatnie mama trójki dzieci. Jestem wesołą i odpowiedzialną osobą. Kocham pracę z dziećmi, dlatego swoją karierę zawodową poświęciłam właśnie im. Bardzo mi zależy na zadowoleniu rodziców i na ciągłym polepszaniu standardów opieki w placówkach.

Ciocia Natalia

Koordynator żłobków. Ukończyła studia na kierunku Pedagogika Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uzyskując tytuł licencjat. Ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Szczecinku. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyła podczas praktyk studenckich zarówno w żłobku jak i przedszkolu. Pracowała również jako niania dla rodzeństwa w wieku 1,5 roku i 3 latka. Uwielbia prowadzić zajęcia muzyczne dla dzieci, a także uczyć dzieci nowych wierszyków i piosenek. Posiada wiele pomysłów jak w kreatywny sposób zorganizować dzieciom czas wolny. Jest osobą odpowiedzialną, pełną pozytywnej energii i z zamiłowaniem podchodzi do wykonywanej przez siebie pracy. Twierdzi, że zamiłowanie do pracy z dziećmi odziedziczyła po ojcu , który również z wykształcenia jest magistrem pedagogiki oraz pracował z dziećmi. Uśmiech dziecka jest dla niej największą nagrodą oraz potwierdzeniem ,że wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi.

Ciocia Sara

Kierowniczka placówki. Ukończyłam szkołę policyjną. Aktualnie ukończyłam kurs na opiekunkę dziecięcą. Moim największym hobby jest śpiew. Uczęszczam do chóru kościelnego oraz szkolnego. Miłością do muzyki staram się dzielić z dziećmi, dlatego codzienne śpiewanie oraz taniec to podstawa w żłobku. Lubię różnego rodzaju aktywność fizyczną. Mam za sobą kilka większych biegów oraz marszobiegów. Aktywność fizyczna wpływa prawidłowo na rozwój dzieci, dlatego staram się wplatać codziennie poranną gimnastykę w żłobku. Jestem przede wszystkim wesołą, ambitną i odpowiedzialną osobą. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjmność.

Ciocia Małgosia

Kierowniczka placówki. Jest studentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi to spełnienie jej marzeń, ktore miała już od najmłodszych lat.  Dzieci dają jej mnóstwo pozytywnej energii do działania. Uważa, że my dorośli możemy się uczyć od dzieci i w niektórych sytuacjach brać przykład. Każdy dzień spędzony z nimi sprawia jej ogromną radość. W wolnych chwilach lubi uprawiać aktywność fizyczną. Dużo poruszam się pieszo. Stąd bardzo dużą uwagę przykuwa do aktywności fizycznej najmłodszych.

Ciocia Maja

Jest studentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej. Uwielbia prace z dziećmi oraz opiekę nad nimi. Uważa, że każdego dnia ucząc dzieci, uczymy się także od nich, jak czerpać z życia to co najlepsze. Jest osobą spokojną, uśmiechnięta, a każde dziecko traktuje indywidualnie. Pracowała jako popiekunka w domu prywatnym, oraz uczęszczała na wolontariaty w których także sprawowała opiekę nad dziećmi. Jest zwolenniczką metody Motessori, dlatego sama stara się prowadzić zajęcia z dziećmi w bardziej wszechstronny sposób. Zajęcia które ogranizuje muszą motywować dzieci do kreatywnego myślenia.

Ciocia Ela

Od zawsze zajmowała się dziećmi. Pracowała jako opiekunka dziecięca w domach prywatnych. Dzięki temu, że sama posiada dwóch synów doskonale potrafi odnaleźć się w pracy z dziećmi. Dobro dziecka i jego samopoczucie jest dla niej najważniejsze dlatego skupia się na tym, aby w naszej placówce panowała domowa, ciepła atmosfera. Zawsze utrzymuje bardzo dobre relacje zarówno z dziećmi jak i rodzicami. Uwielbia wspólne gry i zabawy z dziećmi.

Ciocia Ola

Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z Terapią Pedagogiczną. Ukończyła kurs na opiekunkę dziecięcą.Jest osobą otwartą, entuzjastyczną i energiczną. Swoim uśmiechem i entuzjazmem zaraża wszystkich obecnych na sali. Jej hobby to śpiew, jest członkiem chóru kościelnego, w którym śpiewa wraz z dziećmi. Stara się jak najczęściej wykorzystywać swoje hobby w pracy w żłobku.  Ponadto uwielbia tańczyć razem z dziećmi i angażować je do różnego rodzaju zajęć. Prace plastyczne w żłobku to podstawa, więc stara się jak najwięcej wykonywać ich razem z dziećmi.

Ciocia Karolina

Ukończyła szkole fotograficzna. Pracowałam z dziećmi jako opiekuna domowa. Jest osobą wesołą, odpowiedzialną i otwartą . Praca z dziećmi to czysta przyjemność. Jej hobby to malowanie, układanie rożnego rodzaju klocków, układanek dlatego chętnie wykorzystuje to w zajęciach z dziećmi.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


NASZE PLACÓWKI:
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 - Piętro (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-HALLERA, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion