Cennik

I. OPŁATA PRZYGOTOWAWCZA (płatna z góry przy zapisach)

Wpisowe – 400 zł


- bezzwrotna opłata, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca
- gwarantuje miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, ręcznik, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki
- wpisowe ważne przez 1 rok, przy przedłużaniu umowy na kolejny rok wpisowe będzie wynosić 200 zł (opłata na materiały plastyczne i ubezpieczenie na kolejny rok)

- w przypadku rezygnacji z miejsca wpisowe NIE PODLEGA zwrotowi

 

II. OPŁATY MIESIĘCZNE (płatne z góry do 5-go każdego miesiąca)

Czesne - 900 zł* /miesiąc

 

Nie ma możliwości doraźnej – godzinowej opieki nad dzieckiem ze względów adaptacyjnych i zdrowotnych dla stałych podopiecznych placówki.Istnieje możliwość opieki weekendowej naszych stałych podopiecznych oraz od poniedziałku do piątku po zamknięciu żłobka, ale trzeba się najpierw z nami skontaktować w celu ustalenia szczegółów, ponieważ standardowo placówki w weekendy są nieczynne i oferta będzie przygotowywana indywidualnie.


III. OPŁATA ZA WYŻYWIENIE

Catering

Cennik:

Śniadanie - 3 zł

Obiad z podwieczorkiem - 9 zł

Wyżywienie CAŁODZIENNE - 12 zł

 

 

Dodatkowe informacje:

- śniadania są dwuczęściowe, składają się z dwóch kanapek z pieczywa mieszanego i codziennie innego dodatku np.: jajecznicy, płatków na mleku, twarożku, itd.

- podwieczorki są dwuczęściowe, składają się z owocu i codziennie innego dodatku np: jogurtu, własnego ciasta, owoców w kisielu, itd.

- menu i wielkości porcji są dopasowane do potrzeb dzieci w wieku żłobkowym

- uwzględnienie wszelkie diety (bezmleczna, bez jajeczna, bezglutenowa, wegetariańska, oraz inne) – prośba o dokładne sprecyzowanie diety

- wykupywanie cateringu NIE JEST obowiązkowe, można przynosić swoje jedzonko (wtedy prosimy o podpisywanie opakowań na jedzenie

 

 

Drodzy rodzice! Proszę nie patrzeć tylko na cenę przy wyborze żłobka dla swojego dziecka, ponieważ im tańszy żłobek tym mniej opiekunek, zabawek, uboższe wyposażenie i gorsze materiały.  U nas czesne 900 zł to minimum aby pokryć podstawowe koszty utrzymania miejca w żłobku.

* Od 2014 roku nasze placówki korzystają z dofinansowania z programu MALUCH. Cena podana w cenniku jest ceną już po uwzględnieniu dotacji. Bez pomocy ze środków z Malucha koszt utrzymania jednego miejsca w żłobku wynosiłby około 1100 zł.


NASZE PLACÓWKI:
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 - Piętro (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-HALLERA, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion