Oferta

 

Każda z naszych placówek utworzona została zgodnie z ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 roku. Posiadamy wpisy do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych oraz Dziennych Opiekunów. Świadczy to o tym ,że  jesteśmy pod stałą kontrolą i działamy jak najbardziej zgodnie z prawem i wszystkimi przepisami. Dzięki naszemu doświadczeniu rodzice mogą być spokojni oddając nam swoje skarby pod opiekę.

 

W chwili obecnej posiadamy 7 oddziałów: Zaspa, Morena, Kokoszki, Gdynia i trzy na Wrzeszczu.

 

We wszystkich miejscach mamy własne ogródki i dbamy o to, aby dzieci wychodziły na dwór. Staramy się dobierać jak najlepszą kadrę, wykwalifikowaną i z odpowiednim podejściem do dzieci.

 

Kierujemy się zawsze jedną ważną zasadą – we wszystkich naszych oddziałach panuje domowa, ciepła atmosfera. Dzięki temu  dzieci uwielbiają do nas przychodzić i spędzać ten czas właśnie z nami. Zapewniamy zabawy i zajęcia wspomagające rozwój maluszków. Uczymy podstawowych umiejętności potrzebnych później w przedszkolu, takich jak: nocnikowanie, mycie rączek, samodzielne jedzenie.

 

Decydując się na naszą firmę mogą być Państwo spokojni. W każdej placówce dzieci będą kreatywnie i aktywnie spędzały czas. Nasza wykwalifikowana kadra dba o to by zajęcia przeprowadzane z dziećmi były różnorodne dzięki którym będą rozwijały swoje zdolności motoryczne, poznawcze, ruchowe a także zapamiętywania.

 

Do szeregu zajęć prowadzonych przez opiekunki dołączamy dwa razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia te są prowadzone przez lektorów ze szkoły językowej. Już od najmłodszych lat dzieci są słuchiwane z językiem obcym dzięki czemu o wiele szybciej przebiega proces nauki w późniejszych latach.

 

Dbamy o to żeby nasi podopieczni mieli pełne brzuszki. W każdym oddziale rodzice mogą skorzystać z cateringu dla swojego maluszka. Catering zapewnia zbilansowaną i smaczną dietę. Szczególnie skierowaną do dzieci w wieku do 3 lat. Jesteśmy w stanie zapewnić posiłki dzieciom, które mają bardziej wymagające brzuszki 😊

 

Wszystkie placówki są bogato wyposażone w zabawki i meble ze specjalnym atestem i certyfikatem. Kilka razy w roku doposażamy placówki w nowy sprzęt i zabawki. Nie oszczędzamy na naszych podopiecznych ;)

 

Od sierpnia 2017 roku wszystkie nasze placówki zostały wyposażone w specjalistyczne urządzenia oczyszczające powietrze.

 

SERDZECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZYCH PLACÓWEK.

NASZE PLACÓWKI:
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 - Piętro (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-HALLERA, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion