Zapisy

W sprawie zapisów prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Przed lub po tych godzinach prosimy o pozostawienie wiadomości smsowej.


Pragniemy, aby nasza współpraca przebiegła bezproblemowo dlatego chciałabym poinformować w jaki sposób najlepiej zgłosić swoje dziecko do naszej placówki.

  1. Prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego znajdując się na naszej stronie internetowej w prawym górnym rogu. Jest to niezwykle ważny krok ponieważ tam mamy wszelkie dane, żeby się z Państwem skontaktować.
  2. Prosimy o telefon (530-089-139 – Wrzeszcz, Zaspa ; 793-266-336 – Morena, Jasień, Kalinowa, Gdynia) w celu uzgodnienia konkretnej daty i godziny odwiedzenia żłobka. Jest to dla nas niezwykle ważne ponieważ nie chcemy narażać przebywających u nas dzieci na stres, dlatego zawsze staramy się oprowadzać rodziców w trakcie trwania drzemki 12:30- 13:30.Termin musi być uzgodniony wcześniej ponieważ opiekunki muszą być poinformowane przez koordynatorkę, że ktoś w tym czasie będzie oglądać żłobek. Obcych osób nie wpuszczamy ze względu na bezpieczeństwo naszych podopiecznych.
  3. Po obejrzeniu żłobka prosimy o natychmiastowy telefon do Pani koordynator w celu zarezerwowania miejsca oraz ewentualne umówienia się na podpisanie umowy (530-089-139 – Wrzeszcz, Zaspa ; 793-266-336 – Morena, Jasień, Kalinowa, Gdynia). Dziecko zostanie wpisane na listę dopiero w chwili wpłacenia wpisowego bądź podpisania umowy.
  4. Wpisowe w wysokości 500 zł, prosimy wpłacać na konto na konto: 24 1950 0001 2006 0063 5254 0001 z podanym Imieniem i Nazwiskiem dziecka oraz nazwy placówki np. Jan Kowalski Hallera. Wpisowe jest kwotą jednorazową i bezzwrotną. Dlatego prosimy tylko osoby zdeklarowane do wpłacenia wpisowego.
  5. Od wpłacenia wpisowego trzeba w ciągu 7 dni zgłosić się na podpisanie umowy.
  6. W przypadku kiedy dziecko zaczyna adaptację na początku miesiąca płatność wynosi 950 zł, jeżeli adaptacja odbywa się tylko w 2 ostatnich tygodniach miesiąca płatność wynosi 475 zł. Cena jest stała i nie ulega zmianie.

 

 

 

UWAGA! Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z zapisaniem dziecka. (Prosimy nie wpłacać wpisowego dopóki nie będzie wiadomo czy jest miejsce).

 

Adres mailowy do spraw związanych z zapisami dzieci: zapisy@akademiamalucha.gda.pl
(na tego maila proszę pisać w sprawach związanych z zapisami, wszelkie pytania, formalności).

NASZE PLACÓWKI:
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 - Piętro (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-HALLERA, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion