Przedszkole GDAŃSK - KOKOSZKI, ul. Kalinowa 73Gdzie znajduje się placówka?

PRZEDSZKOLE ZACZYNA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ OD 1 WRZEŚNIA 2021. DO TEGO CZASU W LOKALU TYM DZIAŁA KLUB DZIECIĘCY. OD 1 WRZEŚNIA KLUB DZIECIĘCY ZOSTANIE PRZENIESIONY DO LOKALU OBOK.

Przedszkole mieści się przy ulicy Kalinowej 73, w sąsiedztwie szkół  na osiedlu Kokoszki. Jest to w najbliższym sąsiedztwie przedszkola Uśmiech dziecka.

 

Jak wygląda lokal?

Nasze przedszkole mieści się w parterowym lokalu. Lokal jest duży (ponad 100 metrów), przestronny i bardzo bogato wyposażony. Są dwie duże sale pobytu dzieci, z czego jedna służy jako jadalnia. Oprócz tego jest szatnia, łazienka i pomieszczenie socjalne.  Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych.Nasza placówka utworzona została zgodnie z Ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.

Nasze przedszkole można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem placówki.

 

Czy w przedszkolu jest monitoring?

W każdej sali są kamery. Jednak są one do naszej dyspozycji. Nie ma podglądu online dla rodziców – natomiast cały czas monitorujemy wszystko z naszego biura. W razie sytuacji do wyjaśnienia możemy cofnąć się do jakiegoś nagrania i dokładnie je przeanalizować.

 

Czy przedszkole posiada własny plac zabaw?

Tak, posiadamy własny plac zabaw do którego wyjście jest bezpośrednio z lokalu.

 

W jakiej formie prowadzona jest placówka?

Nasza placówka do 31 sierpnia 2021 działa jako KLUB DZIECIĘCY i jest wpisana do Rejestru żłobków pod numerem  12783/Z. Od 1 września 2021 placówka będzie działać jako PUNKT PRZEDSZKOLNY.

Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).

 

Jakie są godziny otwarcia placówki?

Nasze przedszkole otwarte jest w godzinach 6:30-17:30.

 

Jak liczna jest grupa/grupy?

W naszym przedszkolu mamy 25 miejsc  Dzieci są w jednej grupie, jednak na czas zajęć dzielone są w celu lepszej organizacji.

 

Ile jest Pań w przedszkolu?

Jest jeden nauczyciel prowadzący oraz 2 Panie do pomocy.

 

W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

Więcej na temat naszej kuchni na samej górze strony w zakładce -> KUCHNIA AKADEMII MALUCHA (kliknij)

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

Czy w przedszkolu są jakieś dodatkowe zajęcia?

Mamy angielski 2 razy w tygodniu oraz rytmikę 2 razy w tygodniu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.

Oprócz tego codziennie prowadzone są bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach (Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku -> na samym dole strony)

 

Jaka jest wysokość opłat?

Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”)  – 500 zł

Czesne – 900 zł

Dzienne wyżywienie podstawowe – 14 zł

Dzienne wyżywienie diety – 16 zł

 

Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?

Jet to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w przedszkolu, ubezpieczenie NNW, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACUJNA NIE PODLEGA zwrotowi.

 

Co wchodzi w skład czesnego?

Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.

W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, teatrzyki).

Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.

Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Kokoszki).

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.

Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

 

INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW, WYPRAWKI I ADAPTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE STRONY W ZAKŁADCE -> ZAPISY (kliknij).

 

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 793-266-336

Mail: zapisyakademiamalucha@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

 

NUMERY KONT:

OPŁATA REKRUTACYJNA: 24 1950 0001 2006 0063 5254 0001

CATERING: 94 1950 0001 2006 0063 5254 0002

CZESNE: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584

 

Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz informację do której placówki dziecko uczęszcza ;)
Oceny Trojmiasto.pl

Komunikaty

Rabat 1000 zł dla osób zapisujących dziecko od listopada 2020 test

Specjalna promocja dla osób zapisujących dziecko od listopada 2020! Brak wpisowego - 0 zł zamiast 500...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

wirtualny spacer po placówce

nasza placówka

kadra

Ciocia Natalia

Koordynator żłobków. Ukończyła studia na kierunku Pedagogika Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu uzyskując tytuł licencjat. Ukończyła I stopien Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Szczecinku. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyła podczas praktyk studenckich zarówno w żłobku jak i przedszkolu. Pracowała również jako niania dla rodzeństwa w wieku 1,5 roku i 3 latka. Uwielbia prowadzić zajęcia muzyczne dla dzieci, a także uczyć dzieci nowych wierszyków i piosenek. Posiada wiele pomysłów jak w kreatywny sposób zorganizować dzieciom czas wolny. Jest osobą odpowiedzialną, pełną pozytywnej energii i z zamiłowaniem podchodzi do wykonywanej przez siebie pracy. Twierdzi, że zamiłowanie do pracy z dziećmi odziedziczyła po ojcu , który również z wykształcenia jest magistrem pedagogiki oraz pracował z dziećmi. Uśmiech dziecka jest dla niej największą nagrodą oraz potwierdzeniem ,że wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi.

Ciocia Weronika

Kierowniczka oddziału na Kalinowej. Zawód opiekunki dziecięcej jest zajęciem dla osób, które lubią dzieci i mają z nimi dobry kontakt - Ciocia Weronika właśnie taka osoba jest. Kontakt z dziećmi bardzo wcześnie przestał jej być obcy. Sprawowana przez nią opieka najczęściej była w domach prywatnych oraz nad najbliższymi maluszkami. W tej pracy najbardziej cieszy ją kiedy z dnia na dzień widać postęp w rozwoju dziecka i uśmiech z samozadowolenia. Bardzo lubi uczyć dzieci nowych zabaw, wykonywać różnego rodzaju zajęcia plastyczne z dziećmi. Jest osobą bardzo pozytywną, uśmiechniętą i kontaktową, a praca z dziećmi daje mi mnóstwo radości i satysfakcji.
Dzięki tym maluszkom utwierdziła się w tym, że praca z dziećmi nie jest chwilowa a wręcz przeciwnie. Chciałaby rozwijać swoją wiedzę i kontynuować prace w tym kierunku.

Ciocia Beata

Jest osobą sumienną, najważniejsze jest dla niej dobro i bezpieczeństwo maluchów. Posiada odpowiednie kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku opiekunki w żłobku. Ponad to odbyła staż w w placówce opieki nad dziećmi do lat 3. Uwielbia swoją pracę i oddaje się temu co robi. Powtarza, że każde dziecko uczy jej czegoś nowego. Największą motywacją dla niej jest uśmiech dziecka. Najbardziej lubi bawić się z maluchami poprzez taniec i śpiew. Prace plastyczne nie są jej straszne dlatego stara się ich robić jak najwięcej. Szczęśliwe dziecko to i szczęśliwy rodzic co dla Cioci jest najważniejsze.

Ciocia Klaudia

Ciocia Klaudia jest osobą pozytywną, uśmiechniętą oraz cierpiwą, a co najważniejsze kocha dzieci. Doświadczenie przy pracy z dziećmi nabrała podczas opieki nad swoim młodszym o 12 lat bratem oraz innymi maluszkami w rodzinie. Aktualnie ma ukończony kurs na opiekunkę dziecięcą. W pracy każdego dnia na nowo rozwija się poprzez naukę i zabawę z małymi dziećmi. Swoją cierpliwością i wiedzą o małym człowieku, wspiera jego codzienny rozwój. Przy rozradowanych i rozrabiających dzieciach odkrywa drzemiącą w niej radość z życia. Praca daje jej ogromną satysfakcję, przede wszystkim wtedy, kiedy dzieci odwdzięczają się zaufaniem i miłością. Uśmiech dzieci jest dla niej największą nagrodą i kotywacją na kolejny dzień.

lokalizacja i dojazd


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


NASZE PLACÓWKI:
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (żlobek i przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion