Przedszkole GDAŃSK - KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47

Zapisy nr tel.:

796 283 202

Przedszkole.
Przy ulicy EGIERTOWSKIEJ w Gdańsku - Kokoszkach powstaje nasz nowy kompleks budynków.

Żłobek już działą i trwają zapisy.

Przedszkole rusza od 1 września 2022.

Od stycznia 2022 ruszyła pierwsza grupa przedszkolna - 2,5 latków!!

 

Obydwa budynki są na ogrodzonej, dużej działce pod lasem, z wielkim ogrodem dla dzieci ;) Jest dostępnych 9 miejsc parkingowych do naszej dyspozycji. Oba budynki są nowoczesne, bogato wyposażone i zabezpieczone alarmem, monitoringiem, domofonem na specjalny kod dla rodziców.

Bardzo dogodna lokalizacja przy drodze łączącej Żukowo z Gdańskiem. Bardzo gododny dojazd dla osób mieszkajacych w okolicy: Czaple, Leźno, Pępowo, Sulmin, Otomin, Niestępowo, Żukowo, Stara Piła, Lniska, Banino, Miszewo.

Budynki sąw pobliżu tawerny Lukullus.

Zarówno żłobek jak i przedszkole będą otwarte w godzinach 6:00 - 18:00 !

 

ŻŁOBEK

* 4 grupy wiekowe

* na parterze dwie grupy po 20 dzieci

* na piętrze dwie grupy po 20 dzieci

* w sumie 6 sal do dyspozycji dzieci (4 sale pobytu i 2 jadalnie)

* dwie szatnie zlokalizowane na parterze

* wielki plac zabaw na który wyjście będzie bezpośrednio z jednej z sal

* oszklony ogród zimowy przy drugiej sali

* osobna wózkarnia poza budynkiem

* posiłki z naszej własnej kuchni Akademii Malucha

* ZAPISY JUŻ TRWAJĄ! nr. 793 266 336

 

PRZEDSZKOLE

* 4 grupy po 25 dzieci (2,5 - 3 latki, 4 latki, 5 latki i 6 latki - zerówka)

* przedszkole dostosowane dla dzieci niepełnosprawnych - planowana grupa integracyjna!

* w przedszkolu będzie salka do integracji sensorycznej, gabinet logopedy i psychologa

* posiłki będą z naszej własnej kuchni Akademii Malucha

* do dyspozycji dzieci będzie duży plac zabaw bezpośrednio przy budynku,pod lasem

 

CENNIK:

WPISOWE - 500 zł  (obecnie promocja - BRAK WPISOWEGO)

Żłobek - 1600 zł

Przedszkole - 950 zł

Wyżywienie całodzienne - 18 zł

Wyżywienie całodzienne DIETY - 20 zł

 

Więcej informacji pod nr telefonu: 793 266 336! Zapraszamy ;)
Oceny Trojmiasto.pl

Komunikaty

PROMOCJA DLA OSÓB PODPISUJĄCYCH UMOWĘ W CZERWCU!

Zapisy do naszego przedszkola i żłobka już trwają! RABAT  300 zł na 3 pierwsze miesiące uczęszczania...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

PRZEDSZKOLE wizualizacje

kadra

Natalia Neubauer

Zastępca dyrektora ds. administracyjnych

Ukończyłam studia wyższe na kierunku Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem osobą uśmiechniętą, pozytywną i z zamiłowaniem podchodzącą do pracy z dziećmi. Z Akademią Malucha jestem związana już ponad 7 lat.

Prywatnie mama Leosia.

Agata Mroczek

Zastępca dyrektora ds pedagogicznych / Nauczyciel wychowania przedszkolnego / Logopeda

(Magister wychowania przedszkolnego, logopeda, fonoaudiolog, pedagog specjalny, pedagog wczesnoszkolnej edukacji zintegrowanej oraz przedszkolnej)

Zdobywałam swoją wiedzę na Akademii Medycznej oraz Uniwersytecie Warszawskim. Dotychczasowe doświadczenie uzyskałam poprzez prace w poradniach logopedycznych, klinikach medycznych, ośrodkach rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczych, szkołach podstawowych oraz przedszkolach publicznych oraz specjalnych. Pracuje z dziećmi z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy oraz innymi zaburzeniami. Specjalizuje się w pracy z małymi pacjentami. Pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach. Aktualnie jestem w trakcie studiów doktoranckich z neurologopedii.

Anna Wasielewska

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia na uniwersytecie gdańskim na kierunku pedagogika wczesna edukacja z językiem angielskim.
Wybór mojej zawodowej drogi jest efektem wieloletnich poszukiwań jak umiejętnie połączyć zawód z pasją. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Pracując przez osiem lat jako nauczyciel mogłam każdego dnia realizować swoje pragnienie w pełnej ciepła i wyrozumiałości atmosferze. Jestem osobą pogodną, pełną energii, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwałą.

Wioleta Dróżdż

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Z wykształcenia jestem pedagogiem. Prywatnie mamą dwójki dzieci. Bardzo lubię swoją pracę, bo daje mi ona dużą satysfakcję oraz wiele radości. Prace z dziećmi zaczęłam od razu po studiach , gdzie początkowo zajmowałam się opieką nad dziećmi i osobami starszymi z trudnościami. Moje doświadczenie w pracy nauczyło mnie i dalej uczy ogromnej cierpliwości i wytrwałości . Jestem osobą odpowiedzialną, empatyczną i asertywną. Najbardziej zależy mi na tym, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo w moim towarzystwie , rozwijały w atmosferze miłości, szacunku i życzliwości. Podziwiam dzieci za ich szczerość oraz spontaniczność. Myślę, że możemy się od nich wiele nauczyć !

Beata Jasińska

Asystent nauczyciela

Na codzień jestem spełnioną mamą i babcią. Moim marzeniem była praca w przedszkolu, dziś mam okazję je spełnić. Praca z dziećmi daje dużą radość, chodz wymaga wielkiego wysiłku, to daje mi poczucie spełnienia. Jestem osobą odpowiedzialną, opiekuńczą oraz cierpliwą. Staram się aby każdy dzień z Państwa pociechami był wypełniony dobrym humorem ,zabawą oraz mile spędzonym czasem.

Lena Biletska

Asystent nauczyciela

Jestem mamą i osobą, która bardzo kocha dzieci. Osobą, która jest odpowiedzialna, cierpliwa i wesoła. Nie ma dla mnie nic cenniejszego w pracy niż szczera radość dziecka. Uwielbiam czytać książki, wychodzić na spacer, kolorować obrazki, układać puzzle i tańczyć z nimi. Nigdy nie odmówię przytulanek. Staram się, aby każdy nasz wspólny dzień był fajny, ciekawy, z dobrym humorem i zabawą oraz mile spędzonym czasem. Moja praca daje mi dużo radości i zadowolenia. Pracuje tak, żeby dzieci czuły się szczęśliwe u nas w przedszkolu - tak jak w domu, bo ich ciepło i uśmiech motywuje nas do dalszej pracy. Moja praca daje mi dużo radości i zadowolenia.

Patrycja Chajewska

Asystent nauczyciela

Mama dwojki dzieci, optymistka, ktora w swoja prace wklada mnóstwo serca. Uwielbiam wyzwania, cechuje sie dużą pomysłowością i kreatywnością. Wiedząc jak ważną rolę pełnię w życiu młodego człowieka, moim celem jest nieustanna motywacja naszych przedszkolaków do odkrywania świata w atmosferze szacunku, bezpieczenstwa, milości i życzliwości. Cechuje sie empatią, kocham dzieci, a pracujac z pasja, staram sie ciągle doskonalić swoje umiejetności. Staram się zawsze być dobrze przygotowana merytorycznie i metodycznie do zajęć. Wiem, że moje zaangażowanie przekłada sie na rzetelne wykonywanie powierzonych mi obowiazków. To zaszczyt i ogromna przyjemność, uczestniczyć w dorastaniu Państwa pociech.

Joanna Sedeńko

Logopeda / Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem magistrem pedagogiki oraz neurologopedą, niezbędne do pracy doświadczenie i wiedzę zdobywałam w trakcie studiów na Uniwersytecie Gdańskim pod okiem świetnych specjalistów. By skutecznie pomagać małym i dorosłym Pacjentom, stale się szkolę i uczestniczę w licznych kursach, m. in. NVC (Porozumienie bez Przemocy), Elastyczny Terapeutyczny Taping w logopedii, Mioterapia- ocena funkcjonalna traktu ustno-twarzowego, Efektywne metody terapii rotacyzmu oraz Terapia sygmatyzmu międzyzębowego. W pracy wszelkie metody, techniki i pomoce logopedyczne dostosowuje do potrzeb i możliwości dziecka.

Hanna Hlebowicz

 

Psycholog dziecięcy

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Psychologia ze specjalizacją Dzieci i Młodzieży oraz zdobyłam przygotowanie pedagogiczne. Od zawsze uwielbiałam pracę z najmłodszymi. Uważam, że dzieci mają niezwykłą mądrość, wyobraźnię oraz zdolność do obserwowania świata. Bardzo mocno stawiam na współpracę z rodzicami, ponieważ to oni są najważniejszymi osobami w życiu dziecka. Prywatnie jestem mamą dwuletniego energicznego chłopca.

 

lokalizacja i dojazd


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
NASZE PLACÓWKI:
LUBLEWO, ul. Kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK, ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26(zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
LUBLEWO (przedszkole), ul. kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK (przedszkole), ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion