Przedszkole LUBLEWO

Zapisy nr tel.:

793 266 336

Gdzie znajduje się placówka?

Placówka zlokalizowana jest w Lublewie Gdańskim, w spokojnej okolicy w otoczeniu rezerwatu przyrody (przy parkingu Bursztynowa Góra).

 

Jak wygląda lokal?

Nasza żłobek mieści się w przestronnym, parterowym lokalu. Dzieci mają do dyspozycji trzy duże sale. Każda sala ma dostęp do własnej łazienki. W lokalu sa też dwie szatnie.  Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli. Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Zabawki sa ekologiczne, w większości wykonane z naturalnych materiałów. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem, a wejście możliwe jest za pomocą specjalnego magnesu, który dostają rodzice po podpisaniu umowy.

Nasz żłobek niebawem będzie można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru.

 

Czy żłobek posiada własny plac zabaw?

Tak, posiadamy własny plac zabaw. Oprócz tego dzieci wychodzą na spacery do pobliskiego rezerwatu.

 

W jakiej formie prowadzona jest placówka?

Nasza placówka działa jako ŻŁOBEK.

Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).

 

Jakie są godziny otwarcia placówki?

Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.

 

Jak liczna jest grupa/grupy?

W naszym żłobku mamy 60 miejsc. Dzieci są podzielone na 3 grupy po 20 osób.

 

Ile jest opiekunek w żłobku?

Na każdą grupę mamy 3 opiekunki.

 

W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?

Posiłki dowożone są przez sprawdzoną, zaprzyjaźnioną firmę -Zielona Kuchnia.

Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

 

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?

Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.

Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach (Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku -> na samym dole strony)

 

Jaka jest wysokość opłat?

Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”)  – 500 zł

Czesne – 1400 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 900 zł)

Dzienne wyżywienie podstawowe – 15 zł

Dzienne wyżywienie diety – 18 zł


*Osoby zameldowane w gminie Kolbudy będą mogły skorzystać dodatkowo z Kolbudzkiego bonu żłobkowego.

https://www.kolbudy.pl/wiadomosci/aktualnosci/5805-kolbudzki-bon-zlobkowy-od-wrzesnia-2022-roku-200-zl-miesiecznie-na-zapewnienie-opieki-dziecku-do-3-roku-zycia

 

Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?

Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku,kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.

 

Co wchodzi w skład czesnego?

Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.

W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).

Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.

Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Potęgowska).

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.

Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.

Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

 

INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW, WYPRAWKI I ADAPTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE STRONY W ZAKŁADCE -> ZAPISY (kliknij)

 

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 793-266-336

Mail: zapisyakademiamalucha@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

 

NUMERY KONT:

OPŁATA REKRUTACYJNA: 73 1950 0001 2006 0063 5253 0001

CZESNE/CATERING: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584


Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz informację do której placówki dziecko uczęszcza ;)

 


nasza placówka

kadra

Ciocia Iga

Zrozumienie, cierpliwość i empatia to trzy rzeczy, którymi głównie kieruje sie w swojej pracy z dziecmi. Jest czuła i zawsze gotowa do zabawy. Głowe ma pełna pomysłów, swoją kreatywnościa zaskakuje nie jednego doroslego. Z ciocia Iga dzieci poznaja świat poprzez zabawe, śpiew i tańce. W swojej pracy szczególną uwagę skupia na tym aby jej podopieczni czuli sie bezpieczni i dobrze zaopiekowani.

Ciocia Julita

/

 

Dzięki ukończeniu kursu na opiekuna dziennego oraz stażu w innym żłobku nabyła kwalifikacje potrzebne do pracy z maluchami. Obecnie studiuje na Politechnice Gdańskiej, natomiast planuje kształcić się w kierunku pedagogicznym. Pracowała jako prywatna opiekunka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ciocia Julita odznacza się dużą cierpliwością i odpowiedzialnością. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość oraz satysfakcję. Uwielbia tańczyć i spędzać czas aktywnie, co świetnie sprawdza się przy zabawie z dziećmi. Jest osobą zorganizowaną i godną zaufania.

Ciocia Jessica

000 Jest studentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji na Uniwersytecie Gdańskim. Wśród dzieci odnalazła swoje powołanie. Teraz nie wybraża sobie dnia bez nich. Dba o to, żeby czuły się w żłobku jak najlepiej. Głównie przykłada uwagę do prawidłowego rozwoju podopiecznych. Uwielbia śpiewać, tańczyć oraz czytać różnego rodzaju opowieści. Pragnie, by dzieci czuły się w żłobku bezpiecznie oraz swobodnie.

Ciocia Marika

/Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Gdańskim. Praca z dziećmi, jest spełnieniem jej marzeń, ponieważ sprawia jej ogromną radość. Jest osobą odpowiedzialną, cierpliwą, troskliwą, a przy tym pogodną, kreatywną i spontaniczną. Przy Cioci Marice żadne dziecko nie może się nudzić. W wolnych chwilach czyta dużo książek, pogłębiając przy tym wiedzę o rozwoju dzieci.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
NASZE PLACÓWKI:
LUBLEWO, ul. Kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK, ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26(zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
LUBLEWO (przedszkole), ul. kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK (przedszkole), ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion