Przedszkole GDAŃSK, ul. Warszawska 55C

Zapisy nr tel.:

793 266 336

19.09 TEST opis WARSZAWSKA przedszkole


nasza placówka

kadra

Ciocia Marika FDFDFFD

/Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Gdańskim. Praca z dziećmi, jest spełnieniem jej marzeń, ponieważ sprawia jej ogromną radość. Jest osobą odpowiedzialną, cierpliwą, troskliwą, a przy tym pogodną, kreatywną i spontaniczną. Przy Cioci Marice żadne dziecko nie może się nudzić. W wolnych chwilach czyta dużo książek, pogłębiając przy tym wiedzę o rozwoju dzieci.

Ciocia Iga

Zrozumienie, cierpliwość i empatia to trzy rzeczy, którymi głównie kieruje sie w swojej pracy z dziecmi. Jest czuła i zawsze gotowa do zabawy. Głowe ma pełna pomysłów, swoją kreatywnościa zaskakuje nie jednego doroslego. Z ciocia Iga dzieci poznaja świat poprzez zabawe, śpiew i tańce. W swojej pracy szczególną uwagę skupia na tym aby jej podopieczni czuli sie bezpieczni i dobrze zaopiekowani.

Ciocia Julita

/

 

Dzięki ukończeniu kursu na opiekuna dziennego oraz stażu w innym żłobku nabyła kwalifikacje potrzebne do pracy z maluchami. Obecnie studiuje na Politechnice Gdańskiej, natomiast planuje kształcić się w kierunku pedagogicznym. Pracowała jako prywatna opiekunka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ciocia Julita odznacza się dużą cierpliwością i odpowiedzialnością. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość oraz satysfakcję. Uwielbia tańczyć i spędzać czas aktywnie, co świetnie sprawdza się przy zabawie z dziećmi. Jest osobą zorganizowaną i godną zaufania.

Ciocia Jessica

000 Jest studentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji na Uniwersytecie Gdańskim. Wśród dzieci odnalazła swoje powołanie. Teraz nie wybraża sobie dnia bez nich. Dba o to, żeby czuły się w żłobku jak najlepiej. Głównie przykłada uwagę do prawidłowego rozwoju podopiecznych. Uwielbia śpiewać, tańczyć oraz czytać różnego rodzaju opowieści. Pragnie, by dzieci czuły się w żłobku bezpiecznie oraz swobodnie.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
NASZE PLACÓWKI:
LUBLEWO, ul. Kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK, ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26(zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
LUBLEWO (przedszkole), ul. kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK (przedszkole), ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion