Klub Dziecięcy GDAŃSK - HALLERA, ul. Hallera 119

Zapisy nr tel.:

793 266 336

Gdzie znajduje się placówka?

Placówka zlokalizowana jest we Wrzeszczu na jednej z głównych ulic Gdańska - Hallera 119. A dokładnie  na skrzyżowaniu ulic Hallera i Mickiewicza, w okolicy Zajezdni – Wrzeszcz. Na przeciwko wejścia do żłobka jest przystanek autobusowy i tramwajowy. Dojazd jest bardzo łatwy z każdej części Gdańska.

 

Jak wygląda lokal?

Placówka mieści się w 100 metrowym lokalu, na parterze. Dzieci do dyspozycji mają  dużą salę zabaw, sypialnię i osobną jadalnię. Sala zabaw jest bogato wyposażona w zabawki i pomoce edukacyjne. Dodatkowo w lokalu jest szatnia, łazienka i biuro. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w sypialni. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.

Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem placówki.

 

Czy żłobek posiada własny plac zabaw?

Tak, posiadamy własny plac zabaw do którego wyjście jest bezpośrednio z lokalu. Oprócz tego posiadamy specjalne wózki 6cioosobowe, które służą do dalszych spacerów z naszymi maluchami.

 

W jakiej formie prowadzona jest placówka?

Nasza placówka działa jako KLUB DZIECIĘCY i jest wpisana do Rejestru żłobków  pod numerem 11707/Z.

Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).

 

Jakie są godziny otwarcia placówki?

Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.

 

Jak liczna jest grupa/grupy?

W naszym żłobku mamy 25 miejsc. Dzieci są w jednej grupie, jednak na czas zajęć dzielone są w celu lepszej organizacji.

 

Ile jest opiekunek w żłobku?

Maluszkami opiekują się 4 wspaniałe i doświadczone opiekunki, które współpracują z nami już od wielu lat.

 

W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

Więcej na temat naszej kuchni na samej górze strony w zakładce -> KUCHNIA AKADEMII MALUCHA (kliknij)

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?

Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu, oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.

Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach (Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku -> na samym dole strony)

 

Jaka jest wysokość opłat?

Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”)  – 500 zł

Czesne – 1600 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 1100 zł)

Dzienne wyżywienie podstawowe – 18 zł

Dzienne wyżywienie diety – 20 zł

 

Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?

Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim rezerwację miejsca w żłobku, ubezpieczenie NNW, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.

 

Co wchodzi w skład czesnego?

Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.

W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).

Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.

Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Hallera).

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.

Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.

Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

 

INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW, WYPRAWKI I ADAPTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE STRONY W ZAKŁADCE -> ZAPISY (kliknij)

 

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 793-266-336

Mail: zapisyakademiamalucha@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

 

NUMERY KONT:

OPŁATA REKRUTACYJNA: 73 1950 0001 2006 0063 5253 0001

CZESNE/CATERING: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584

 

Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz informację do której placówki dziecko uczęszcza ;)

 

 
Oceny Trojmiasto.pl

wirtualny spacer po placówce

nasza placówka

kadra

Ciocia Wiktoria

Jestem 22 letnią studentką Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Zawsze z sercem podchodzę do dzieci, dzięki czemu szybko zdobywam ich zaufanie jak i  sympatię rodziców. Lubię zajęcia, które pozwalają dzieciom rozwijać wyobraźnię i ich umiejętności sensoryczne

Ciocia Magda

Kierowniczka placówki

Swoją przygodę z opieką nad dziećmi rozpoczęła już 10 lat temu w przedszkolu , teraz postanowiła do tej drogi powrócić. Z wykształcenia masażysta, kosmetyczka, opiekun dziecięcy do lat 3 . Z zamiłowania plastyk, artystka, muzyk - od lat rysuje na zamówienie, gra na gitarze oraz keyboardzie. Osoba ciepła,szczera, kochająca dzieci, cierpliwa oraz bardzo wrażliwa i uczuciowa. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i satysfakcji. Uwielbia zabawy rozwijające wyobraźnię przestrzenną, muzyczną i kolorystyczną a przede wszystkim prace plastyczne z dziećmi.

Ciocia Karolina

Jestem osobą radosną, ambitną, lubię zdobywać nowe doświadczenia. Od zawsze uwielbiałam pracę z dziećmi, która jest wyzwaniem, ale jednocześnie daje mi wiele radości. Łatwo nawiązuję kontakt z maluszkamii, szybko zyskuję ich sympatię. Ważne jest dla mnie, aby pod moją opieką dzieci czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Codziennie staram się dołożyć małą cegiełkę w ich dziecięcy rozwój.

lokalizacja i dojazd


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
NASZE PLACÓWKI:
LUBLEWO, ul. Kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK, ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26(zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
LUBLEWO (przedszkole), ul. kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK (przedszkole), ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion