Klub Dziecięcy GDAŃSK - JASIEŃ

Zapisy nr tel.:

793 266 336

Gdzie znajduje się placówka?

Placówka mieści się na Jasieniu przy ulicy Kartuskiej 360 C (żółty domek za przystankiem Damroki). Lokal dobrze widać z głównej ulicy. Dojazd jest bardzo dogodny z całego Jasienia. Przy lokalu jest duży parking dla naszych klientów.

 

Jak wygląda lokal?

Do dyspozycji maluchów jest cały duży dom o powierzchni 360 metrów kwadratowych. Na parterze jest przestronna szatnia, łazienka dla dzieci, duża sala pobytu dzieci,która ma możliwość podzielenia na pół za pomocą specjalnej rolety, osobna jadalnia.

Na piętrze mamy dwie sale do zabawy, osobną jadalnię i sypialnię.

Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.

Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem placówki.

 

 

Czy żłobek posiada własny plac zabaw?

Tak, posiadamy własny, duży ogród. Wyjście jest bezpośrednio ze żłobka. Dzieci w tym miejscy spędzają naprawdę dużo czasu. Organizujemy różne pikniki i wydarzenia rodzinne.

 

W jakiej formie prowadzona jest placówka?

Nasza placówka działa jako OPIEKA DZIENNA i jest wpisana do Rejestru żłobków  pod numerem: 8295/O, 8292/O, 8293/O, 8294/O, 10668/O.

Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).

 

Jakie są godziny otwarcia placówki?

Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.

 

Jak liczna jest grupa/grupy?

W naszym żłobku mamy 35 miejsc. Dzieci są podzielone na dwie grupy wiekowe. Jedna jest na parterze, druga na piętrze.

 

Ile jest opiekunek w żłobku?

Maluszkami opiekuje się 5 wspaniałych i doświadczonych opiekunek, które współpracują z nami już od wielu lat.

 

W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

Więcej na temat naszej kuchni na samej górze strony w zakładce -> KUCHNIA AKADEMII MALUCHA (kliknij)

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?

Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu, oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.

Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach (Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku -> na samym dole strony)

 

Jaka jest wysokość opłat?

Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”)  – 500 zł

Czesne – 1800 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 1300 zł)

Dzienne wyżywienie podstawowe – 18 zł

Dzienne wyżywienie diety – 20 zł

 

Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?

Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.

 

Co wchodzi w skład czesnego?

Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.

W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).

Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.

Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Aldony).

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.

Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.

Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

 

INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW, WYPRAWKI I ADAPTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE STRONY W ZAKŁADCE -> ZAPISY (kliknij).

 

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 793-266-336

Mail: zapisyakademiamalucha@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

 

NUMERY KONT:

OPŁATA REKRUTACYJNA: 73 1950 0001 2006 0063 5253 0001

CZESNE/CATERING 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584

 

Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz informację do której placówki dziecko uczęszcza ;)

 

 
Oceny Trojmiasto.pl

wirtualny spacer po placówce

nasza placówka

kadra

Ciocia Iga

Zrozumienie, cierpliwość i empatia to trzy rzeczy, którymi głównie kieruje sie w swojej pracy z dziecmi. Jest czuła i zawsze gotowa do zabawy. Głowe ma pełna pomysłów, swoją kreatywnościa zaskakuje nie jednego doroslego. Z ciocia Iga dzieci poznaja świat poprzez zabawe, śpiew i tańce. W swojej pracy szczególną uwagę skupia na tym aby jej podopieczni czuli sie bezpieczni i dobrze zaopiekowani.

Ciocia Julita

/

 

Dzięki ukończeniu kursu na opiekuna dziennego oraz stażu w innym żłobku nabyła kwalifikacje potrzebne do pracy z maluchami. Obecnie studiuje na Politechnice Gdańskiej, natomiast planuje kształcić się w kierunku pedagogicznym. Pracowała jako prywatna opiekunka dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ciocia Julita odznacza się dużą cierpliwością i odpowiedzialnością. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość oraz satysfakcję. Uwielbia tańczyć i spędzać czas aktywnie, co świetnie sprawdza się przy zabawie z dziećmi. Jest osobą zorganizowaną i godną zaufania.

Ciocia Jessica

Jest studentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji na Uniwersytecie Gdańskim. Wśród dzieci odnalazła swoje powołanie. Teraz nie wybraża sobie dnia bez nich. Dba o to, żeby czuły się w żłobku jak najlepiej. Głównie przykłada uwagę do prawidłowego rozwoju podopiecznych. Uwielbia śpiewać, tańczyć oraz czytać różnego rodzaju opowieści. Pragnie, by dzieci czuły się w żłobku bezpiecznie oraz swobodnie.

Ciocia Marika

/Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Gdańskim. Praca z dziećmi, jest spełnieniem jej marzeń, ponieważ sprawia jej ogromną radość. Jest osobą odpowiedzialną, cierpliwą, troskliwą, a przy tym pogodną, kreatywną i spontaniczną. Przy Cioci Marice żadne dziecko nie może się nudzić. W wolnych chwilach czyta dużo książek, pogłębiając przy tym wiedzę o rozwoju dzieci.

Ciocia Marzena

 

/

Osoba spokojna, skromna i zawsze uśmiechnięta. Uważa, że codzienne zabawy z dziećmi oraz kreatywne zajęcia to sposób na prawidłowy rozwój i poznawanie świata. To właśnie dlatego jej podopieczni nie mogą narzekać na nudę. Każdy dzień w żłobku wypełniony jest doskonałymi zajęciami. Dla cioci Marzeny najważniejsza jest praca która również jest pasją dlatego ona wybrała pracę z dziećmi.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
NASZE PLACÓWKI:
LUBLEWO, ul. Kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK, ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26(zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
LUBLEWO (przedszkole), ul. kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK (przedszkole), ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion