Klub Dziecięcy GDAŃSK - KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75

Zapisy nr tel.:

796 283 202

Gdzie znajduje się placówka?

Żłobek mieści się przy ulicy Kalinowej 75, w sąsiedztwie szkół i przedszkoli na osiedlu Kokoszki. Jest to w najbliższym sąsiedztwie przedszkola Uśmiech dziecka.

 

Jak wygląda lokal?

Nasz żłobek mieści się w parterowym lokalu. Lokal jest duży (ponad 100 metrów), przestronny i bardzo bogato wyposażony. Mamy dużą salę pobytu dzieci z wydzieloną jadalnią. Oprócz tego jest szatnia, łazienka i pomieszczenie socjalne.  Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych.Nasza placówka utworzona została zgodnie z Ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.

Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem żłobka.

 

Czy w żłobku jest monitoring?

W każdej sali są kamery. Jednak są one do naszej dyspozycji. Nie ma podglądu online dla rodziców – natomiast cały czas monitorujemy wszystko z naszego biura. W razie sytuacji do wyjaśnienia możemy cofnąć się do jakiegoś nagrania i dokładnie je przeanalizować.

 

Czy żłobek posiada własny plac zabaw?

Tak, posiadamy własny plac zabaw do którego wyjście jest bezpośrednio z lokalu. Oprócz tego posiadamy specjalne wózki 6cioosobowe, które służą do dalszych spacerów z naszymi maluchami

 

W jakiej formie prowadzona jest placówka?

Nasza placówka działa jako KLUB DZIECIĘCY i jest wpisana do Rejestru żłobków pod numerem  12783/Z.

Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).

 

Jakie są godziny otwarcia placówki?

Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.

 

Jak liczna jest grupa/grupy?

W naszym żłobku mamy 25 miejsc. Dzieci są w jednej grupie, jednak na czas zajęć dzielone są w celu lepszej organizacji.

 

Ile jest opiekunek w żłobku?

Maluszkami opiekują się 3 wspaniałe opiekunki, które są z nami od samego początku.

 

W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

Więcej na temat naszej kuchni na samej górze strony w zakładce -> KUCHNIA AKADEMII MALUCHA (kliknij)

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?

Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu, oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.

Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach (Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku -> na samym dole strony)

 

Jaka jest wysokość opłat?

Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”)  – 500 zł

Czesne – 1500 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 1000 zł)

Dzienne wyżywienie podstawowe – 18 zł

Dzienne wyżywienie diety – 20 zł

 

Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?

Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka,kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.

 

Co wchodzi w skład czesnego?

Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.

W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).

Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.

Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Bulońska).

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.

Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.

Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

 

INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW, WYPRAWKI I ADAPTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE STRONY W ZAKŁADCE -> ZAPISY (kliknij).

 

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 793-266-336

Mail: zapisyakademiamalucha@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

 

NUMERY KONT:

OPŁATA REKRUTACYJNA: 73 1950 0001 2006 0063 5253 0001

CZESNE/CATERING: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584

 

Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz informację do której placówki dziecko uczęszcza ;)
Oceny Trojmiasto.pl

wirtualny spacer po placówce

nasza placówka

kadra

Natalia Neubauer

Zastępca dyrektora ds. administracyjnych

Ukończyłam studia wyższe na kierunku Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem osobą uśmiechniętą, pozytywną i z zamiłowaniem podchodzącą do pracy z dziećmi. Z Akademią Malucha jestem związana już ponad 7 lat.

Prywatnie mama Leosia.

Ciocia Daria

 

Kierowniczka oddziału

Praca z dziećmi od zawsze była moim marzeniem. Już jako nastolatka opiekowałam się dziećmi moich bliskich I znajomych. Staram się,by każdy Maluszek czuł się bezpiecznie i w pełni mi ufał. Mam głowę pełną pomysłów, ktore wykorzystuję do prowadzenia kreatywnych, stymulujących rozwój zabaw z dziećmi. Największą motywacją jest dla mnie radość i fascynacja na twarzyczkach moich małych Podopiecznych.

Ciocia Natalia

 

Połączenie odpowiedzialności i czułości względem dzieci to mój przepis na sukces wychowawczy. Mam w sobie wiele empatii i łatwo nawiązuję kontakt z każdym Małym Człowiekiem. Pewnie dlatego szybko zostaję obdarowana zaufaniem zarówno dzieci jak i ich rodziców. Ukończyłam 2 letnią szkołę na profilu opiekunki dziecięcej a wykłady prowadzone przez pedagogów i położne pomogly mi na nabycie profesjonalnej wiedzy z zakresu prawidłowej opieki nad dzieckiem. Moją pasją jest taniec i gimnastyka artystyczna, chętnie wykorzystuję moje zainteresowania w zabawach i aktywnościach z maluszkami.


Joanna Sedeńko

Logopeda

Jestem magistrem pedagogiki oraz neurologopedą, niezbędne do pracy doświadczenie i wiedzę zdobywałam w trakcie studiów na Uniwersytecie Gdańskim pod okiem świetnych specjalistów. By skutecznie pomagać małym i dorosłym Pacjentom, stale się szkolę i uczestniczę w licznych kursach, m. in. NVC (Porozumienie bez Przemocy), Elastyczny Terapeutyczny Taping w logopedii, Mioterapia- ocena funkcjonalna traktu ustno-twarzowego, Efektywne metody terapii rotacyzmu oraz Terapia sygmatyzmu międzyzębowego. W pracy wszelkie metody, techniki i pomoce logopedyczne dostosowuje do potrzeb i możliwości dziecka.

Hanna Hlebowicz

Psycholog dziecięcy

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Psychologia ze specjalizacją Dzieci i Młodzieży oraz zdobyłam przygotowanie pedagogiczne. Od zawsze uwielbiałam pracę z najmłodszymi. Uważam, że dzieci mają niezwykłą mądrość, wyobraźnię oraz zdolność do obserwowania świata. Bardzo mocno stawiam na współpracę z rodzicami, ponieważ to oni są najważniejszymi osobami w życiu dziecka. Prywatnie jestem mamą dwuletniego energicznego chłopca.

lokalizacja i dojazd


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
NASZE PLACÓWKI:
LUBLEWO, ul. Kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK, ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26(zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
LUBLEWO (przedszkole), ul. kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK (przedszkole), ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion