Żłobek GDAŃSK - KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47Gdzie znajduje się placówka?

Placówka zlokalizowana jest na Kokoszkach przy ulicy Egiertowskiej 47 - jest to na trasie Żukowo-Gdańsk. Doskonały dojazd z Żukowa, Pępowa, Czapli, Leźna, Miszewa, Banina.

 

Wskazówki dotyczące dojazdu: Należy skręcić w prawo na nowym rondzie za restauracją Lukullus.

 

Jak wygląda lokal?

Nasz żłobek to wolnostojący, przestronny budynek. W sumie mamy 8 sal dla dzieci z których korzystają 4 grupy wiekowe. Mamy osobne sale zabaw i jadalnie. Dwie duże szatnie, cztery toalety. Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.

Nasz żłobek niebawem będzie można obejrzeć za pomocą wirtualnego spaceru.

 

Czy żłobek posiada własny plac zabaw?

Tak, posiadamy własny ogród do którego wyjście jest bezpośrednio z lokalu. Ogród jest bardzo duży i zlokalizowany bezpośrednio przy lesie, z dala od spalin i ulic. Wyposażony w bezpieczne zabawki z certyfikatem.

 

W jakiej formie prowadzona jest placówka?

Nasza placówka działa jako OPIEKA DZIENNA i jest wpisana do Rejestru żłobków  pod numerem: 14133/O, 14132/O, 14134/O.

 

Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).

 

Jakie są godziny otwarcia placówki?

Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:00-18:00.

 

Jak liczna jest grupa/grupy?

W naszym żłobku mamy 80 miejsc. Dzieci podzielone sa na 4 osobne grupy wiekowe po maksymalnie 20 dzieci.

Od września 2022 w budynku obok otwieramy nasze przedszkole dla dzieci w wieku 2,5-6 lat!

 

Ile jest opiekunek w żłobku?

Każdą grupą opiekują się 3 wspaniałe i doświadczone opiekunki, które współpracują z nami już od wielu lat.

 

W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

Więcej na temat naszej kuchni na samej górze strony w zakładce -> KUCHNIA AKADEMII MALUCHA (kliknij)

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?

Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.

Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach (Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku -> na samym dole strony)

 

Jaka jest wysokość opłat?

Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”)  – 500 zł

Czesne – 1200 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 700 zł)

Dzienne wyżywienie podstawowe – 15 zł

Dzienne wyżywienie diety – 18 zł

 

Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?

Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.

 

Co wchodzi w skład czesnego?

Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.

W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).

Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.

Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Egiertowska).

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.

Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.

Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

 

INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW, WYPRAWKI I ADAPTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE STRONY W ZAKŁADCE -> ZAPISY (kliknij)

 

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 793-266-336

Mail: zapisyakademiamalucha@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

 

NUMERY KONT:

OPŁATA REKRUTACYJNA: 73 1950 0001 2006 0063 5253 0001

CZESNE/CATERING: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584


Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz informację do której placówki dziecko uczęszcza ;)
Oceny Trojmiasto.pl

Komunikaty

PROMOCJA DLA PODPISUJĄCYCH UMOWĘ W CZERWCU!

Zapisy do naszego przedszkola i żłobka już trwają! RABAT  300 zł na 3 pierwsze miesiące uczęszczania...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

ŻŁOBEK wizualizacje

kadra

Ciocia Weronika

 

Ukończyłam studia I i II stopnia na kierunku pedagogika wczesnej edukacji ze specjalizacją terapii pedagogicznej. Pracę z dziećmi zaczęłam już w trakcie praktyk na studiach i trwa ona do dzisiaj. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w przedszkolu integracyjnym z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Były to osoby m.in. z niepełnosprawnością ruchową, z autyzmem, afazją czy zespołem Aspergera. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia zajęć z dogoterapii. W wolnych chwilach prowadziłam terapie z dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności z moim niezawodnym psem o imieniu Sami. W swojej pracy podchodzę indywidualnie do każdego dziecka i towarzyszę mu w odkrywaniu i rozumieniu otaczającego go świata. Jestem osobą niezwykle cierpliwą i sumiennie podchodzę do wyznaczonych mi zadań. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą motywacją do dalszych działań.

Ciocia Patrycja

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych I stopnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim- edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Jako nastolatka nabieralam doświadczenia w pracy z dziećmi, opiekując się malutkim rodzenstwem i rocznym chłopcem. Pracowałam w żłobku jako opiekunka 4 lata. Uwilebiam prace z dziećmi a ich radość jest dla mnie najważniejsza. Jestem osobą opiekuńczą, odpowiedzialną, wrażliwą i cierpliwą. Z łatwością nawiązuje relację z dziećmi. W wolnym czasie interesuje się sportem i stylizacją paznokci.

Ciocia Paulina

Jestem dokładną, cierpliwą osobą przy której maluszek będzie zadbany i otoczony troskliwą opieką. Każdego dnia staram się by buzie dzieci były uśmiechnięte, by pod moją opieką czuły się pewnie, bezpiecznie i mogły się wszechstronnie rozwijać. Praca w żłobku przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi.

Ciocia Dagmara

Staram się być cieplą, pogodną osobą zarówno w życiu codziennym jak i w pracy. Uwielbiam kontakt z maluszkami, sama również jestem mamą synka. Praca z dziećmi wyzwala we mnie pokłady energii i kreatywności. Jest też wspaniałym bodźcem do działania i najlepszą motywacją.

Ciocia Beata

Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną, najważniejsze jest dla mnie zapewnienie dzieciom domowej atmosfery i bezpiecznych warunków. Posiadam odpowiednie kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku opiekunki w żłobku. Uwielbiam pracę z dziećmi i oddaję się temu co robię z parwdziwą pasją. Każde dziecko uczy mnie czegoś nowego, a ich ciekawość świata jest dla mnie największą motywacją do działania. Uwielbiam tańczyć i śpiewać, dlatego do codziennych zajęć z maluszkami zawsze dokładam swoją cegiełkę.

Ciocia Klaudia

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas opieki nad swoim młodszym o 12 lat bratem oraz innymi maluszkami w rodzinie. Jestem wykwalifikowaną opiekunką dziecięcą. Ważne dla mnie jest nie tylko dbanie o bezpieczeństwo i rozwój dzieci, ale również ich codzienny rozwój i nabywanie przez nie nowych umiejętności. Dlatego dbam by wśród codziennych aktywności nie zabrakło zabaw stymulujących, rozwijających wyobraźnię i zmysły.

Ciocia Weronika

Kierowniczka oddziału.

Mam świetny kontakt z dziećmi dlatego już bardzo wcześnie postanowiłam,że swoją pracę zawodową zwiążę własnie z nimi. Jako nastolatka opiekowałam się dziećmi w rodzinie a także byłam nianią u rodzin. Uwielbiam patrzeć każdego dnia na postępy dzieci i ich zafascynowane poznawaniem nowych rzeczy twarzyczki. Dlatego dużo czasu poświęcam na zabawy sensoryczne, plastyczne i rozwijające Maluszki. Każdy dzień z dziećmi to przygoda, która daje mi ogromnie dużo radości i zadowolenia.

lokalizacja i dojazd


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
NASZE PLACÓWKI:
PRUSZCZ GDAŃSKI, ul. Baczyńskiego 4 (zobacz)
LUBLEWO, ul. Kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK, ul. Warszawska 55C (zobacz)
TRĄBKI WIELKIE, ul. Pawłowskiej 45 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26(zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
LUBLEWO (przedszkole), ul. kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK (przedszkole), ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion