Klub Dziecięcy GDAŃSK - MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26

Gdzie znajduje się placówka?

Placówka zlokalizowana jest na Morenowym Wzgórzu, na przeciwko dużego żłobka Państwowego „Dzwoneczek”. Do żłobka zjeżdża się bezpośrednio z ulicy Myśliwskiej. Lokal jest na parterze bloku mieszkalnego nr 26.

 

Jak wygląda lokal?

Nasz żłobek  mieści się w parterowym lokalu. Lokal jest duży ( 100 metrów kwadratowych), przestronny i bardzo bogato wyposażony. Są dwie duże sale pobytu dzieci. Oprócz tego w lokalu jest szatnia, łazienka dostosowana do najmłodszych oraz pomieszczenie socjalne. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w jednej z sal. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Dodatkowo mamy do dyspozycji drugi lokal (za ścianą) który składa się z trzeciej, dużej sali, łazienki i pomieszczenia socjalnego.

Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.

Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem placówki.

 

 

Czy żłobek posiada własny plac zabaw?

Tak, posiadamy własny plac zabaw do którego wyjście jest bezpośrednio z lokalu. Oprócz tego posiadamy specjalne wózki 6cioosobowe, które służą do dalszych spacerów z naszymi maluchami.

 

W jakiej formie prowadzona jest placówka?

Nasza placówka działa jako KLUB DZIECIĘCY i jest wpisana do Rejestru żłobków pod numerem  8110/Z, a dodatkowa sala działa jako OPIEKA DZIENNA pod wpisem nr  11639/O.

Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).

 

Jakie są godziny otwarcia placówki?

Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.

 

Jak liczna jest grupa/grupy?

W naszym żłobku mamy 30 miejsc, a w dodatkowej salce kolejne 8 miejsc. Dzieci podzielone są na dwie grupy po 15 dzieci, a w razie dużej frekwencji 3 grupy.

 

Ile jest opiekunek w żłobku?

Maluszkami opiekuje się 5 wspaniałych i doświadczonych opiekunek, które współpracują z nami od wielu lat.

 

W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

Więcej na temat naszej kuchni na samej górze strony w zakładce -> KUCHNIA AKADEMII MALUCHA (kliknij)

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?

Mamy angielski 2 razy w tygodniu oraz rytmikę 2 razy w tygodniu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.

Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach (Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku -> na samym dole strony)

 

Jaka jest wysokość opłat?

Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”)  – 500 zł

Czesne – 1300 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 800 zł)

Dzienne wyżywienie podstawowe – 14 zł

Dzienne wyżywienie diety – 16 zł

 

Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?

Jet to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACUJNA NIE PODLEGA zwrotowi.

 

Co wchodzi w skład czesnego?

Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.

W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, teatrzyki).

Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.

Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Morenowe Wzgórze).

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.

Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.

Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

 

INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW, WYPRAWKI I ADAPTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE STRONY W ZAKŁADCE -> ZAPISY (kliknij).

 

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 793-266-336

Mail: zapisyakademiamalucha@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

 

NUMERY KONT:

OPŁATA REKRUTACYJNA: 24 1950 0001 2006 0063 5254 0001

CATERING: 94 1950 0001 2006 0063 5254 0002

CZESNE: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584

 

Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz informację do której placówki dziecko uczęszcza ;)

 

 
Oceny Trojmiasto.pl

Komunikaty

Obecnie prowadzimy zapisy na WRZESIEŃ 2021

Trwają zapisy na wrzesień 2021 - ostatnie wolne miejsca! Możliwość ustalenia adaptacji od połowy lipca lub...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

wirtualny spacer po placówce

nasza placówka

kadra

Ciocia Klaudia

Studiuję Pedagogikę Opiekuńczo-Wychowawczą z poradnictwem rodzinnym w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Pierwsze doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobyłam mając 17 lat gdy pomagałam w opiece nad siostrzenicą. Do dzisiaj jestem dla niej  najukochańszą ciocią na świecie. Uwielbiam bawić się z dziećmi i głośno czytać im bajki. Szybko wzbudzam zaufanie i bardzo łatwo nawiązuję relację. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia i ciągle uśmiechniętą. Całe swoje serce wkładam w zabezpieczenie potrzeb emocjonalnych dziecka, jego prawidłowy rozwój oraz zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa.

Ciocia Julia

Serce do dzieci odziedziczyłam po swojej mamie, która z dziećmi pracuje ponad dwadzieścia lat. Od małego otaczałam opieką swojego teraz już czteroletniego brata. Wiem jak zadbać o bezpieczeństwo, komfort i dobry nastrój Maluszków. Podczas pracy z dziećmi duży nacisk kładę na komunikację i zrozumienie indywidualnych potrzeb oraz emocji dzieci. Potrafię sprawić, że na każdej małej buźce pojawia się uśmiech :)

Ciocia Michalina

Już na początku liceum zaczęłam prowadzić pion zuchowy w drużynie harcerskiej. Tam przez kilka lat organizowałam zbiórki, biwaki i obozy dla dzieci. Z zuchami dzieliłam się również swoją pasją do żeglarstwa. Zanim podjęłam pracę w żłobku pracowałam jako niania, co przynosiło mi wiele satysfakcji. Jestem cierpliwa i odpowiedzialna i staram się indywidualnie podejść do każdego dziecka. Czerpię dużo radości z przyglądania się jak z dnia na dzień maluchy rozwijają się i stają się coraz bardziej samodzielne.Ciocia Weronika

Kierowniczka oddziału.

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych I stopnia na Wyższej Szkole Bankowej. Doświadczenia w pracy z dziećmi nabrałam już w czasach licealnych, pracowałam wtedy jako niania u kilku rodzin oraz  na sali zabaw dla dzieci jako opiekunka. Jestem osobą, która kocha dzieci, a praca z nimi sprawia mi ogromna radość. Dodatkowo jestem osobą opiekuńczą, odpowiedzialną, empatyczną oraz szczególnie cierpliwą. W swojej pracy zwracam szczególną uwagę by dzieci czuły się dobrze, były szczęśliwe i uśmiechnięte.  Uśmiech dziecka to dla mnie podstawa dobrze wykonanej pracy. W wolnym czasie lubię uprawiać sport oraz spędzać czas ze swoim dwuletnim braciszkiem.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


NASZE PLACÓWKI:
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (żlobek i przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion