Żłobek GDAŃSK - MORENA, ul. Bulońska 18

Zapisy nr tel.:

793 266 336

Gdzie znajduje się placówka?

Placówka zlokalizowana jest na Gdańskiej Morenie, w zielonym wieżowcu – Bulońska 18. Wejście znajduje się od tyłu budynku( tam gdzie jest sklep Żabka) – okna naszego lokalu są oznakowane.

 

Jak wygląda lokal?

Nasz żłobek znajduje się w  przestronnym, parterowym lokalu. Są dwie duże sale pobytu dzieci (dwie grupy) oraz osobno jadalnia. W żłobku jest też szatnia, dwie toalety oraz pomieszczenie socjalne. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w salach. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.

Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem żłobka.

 

Czy w żłobku jest monitoring?

W każdej sali są kamery. Jednak są one do naszej dyspozycji. Nie ma podglądu online dla rodziców – natomiast cały czas monitorujemy wszystko z naszego biura. W razie sytuacji do wyjaśnienia możemy cofnąć się do jakiegoś nagrania i dokładnie je przeanalizować.

 

Czy żłobek posiada własny plac zabaw?

Na razie korzystamy z ogólnodostępnego, ogrodzonego placu zabaw niedaleko naszego żłobka. Staramy się o utworzenie własnego placu zabaw przy lokalu.

 

W jakiej formie prowadzona jest placówka?

Nasza placówka działa jako ŻŁOBEK i jest wpisana do Rejestru żłobków pod numerem  18217/Z. Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).

 

Jakie są godziny otwarcia placówki?

Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.

 

Jak liczna jest grupa/grupy?

W naszym żłobku mamy 30 miejsc. Dzieci podzielone są na dwie grupy po 15 dzieci.

 

Ile jest opiekunek w żłobku?

Maluszkami opiekują się 4 wspaniałe opiekunki, które są z nami od samego początku.

 

W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

Więcej na temat naszej kuchni na samej górze strony w zakładce -> KUCHNIA AKADEMII MALUCHA (kliknij)

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?

Mamy angielski 2 razy w tygodniu, rytmikę 2 razy w tygodniu, oraz dogoterapię raz w miesiącu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.

Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach (Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku -> na samym dole strony)

 

Jaka jest wysokość opłat?

Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”)  – 500 zł

Czesne – 1700 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 1200 zł)

Dzienne wyżywienie podstawowe – 18 zł

Dzienne wyżywienie diety – 20 zł

 

Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?

Jest to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW,kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACYJNA NIE PODLEGA zwrotowi.

 

Co wchodzi w skład czesnego?

Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.

W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, dogoterapia, teatrzyki).

Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.

Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Bulońska).

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.

Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.

Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

 

INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW, WYPRAWKI I ADAPTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE STRONY W ZAKŁADCE -> ZAPISY (kliknij).

 

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 793-266-336

Mail: zapisyakademiamalucha@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

 

NUMERY KONT:

OPŁATA REKRUTACYJNA: 73 1950 0001 2006 0063 5253 0001

CZESNE/CATERING: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584

 

Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz informację do której placówki dziecko uczęszcza ;)
Oceny Trojmiasto.pl

wirtualny spacer po placówce

nasza placówka

kadra

Ciocia Ola

 

Jestem studentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku Pedagogika.
Praca z dziećmi od wczesnych lat była moim największym marzeniem. Jestem osobą radosną, pełną uśmiechu i cierpliwości. Uwielbiam zabawy z dziećmi jak i wykonywanie z nimi różnych zajęć.
Do każdego z moich podopiecznych staram się podchodzić indywidualnie, aby mogły czuć się przy mnie bezpiecznie oraz swobodnie.

Ciocia Wiktoria

Już w gimnazjum prowadziłam swoją drużynę harcerską z dziećmi. Pilnowałam, dawałam im zadania oraz bawiłam się z nimi. Jestem spokojna oraz cierpliwa, lecz mam w sobie na tyle dużo energii aby tańczyć, śpiewać, bawić się i PRZYTULAĆ że wszystkimi dziećmi. Uśmiech to u mnie podstawa. Pragnę aby każde dziecko u nas się uśmiechało i było szczęśliwe; dlatego podchodzę indywidualnie do moich podopiecznych. Wybrałam tę pracę, ponieważ studiuję pedagogikę w Wyższej Szkole Bankowej i wiąże swoją przyszłość z dziećmi. Moim hobby jest rysowanie oraz szkicowanie różnych postaci z bajek. Mam otwartą głowę, jestem kreatywna i mam dużą wyobraźnię. A zatem cieszę się na wspólne zabawy artystyczne z dziećmi, ponieważ mam dużo pomysłów!

Ciocia Kasia

Jest osobą bardzo pozytywną i z uśmiechem witającą każdy dzień. Ciocia Kasia ukończyła kurs w Centrum Kształcenia PLEJADA uprawniający do pracy w charakterze opiekunki dziecięcej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas praktyk w różnych punktach opieki nad dziećmi do lat 3. Ciocia Kasia jest osobą bardzo kreatywną, a w pracy z dziećmi daje z siebie 100 %. Kocha swoją pracę, co sprawia, że do każdego dziecka stara się podejść indywidualnie i ze zrozumieniem. Dba o to, żeby dziei choć trochę czuły się w placówce jak w domu.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
NASZE PLACÓWKI:
LUBLEWO, ul. Kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK, ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26(zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
LUBLEWO (przedszkole), ul. kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK (przedszkole), ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion