Żłobek GDAŃSK - MORENA, ul. Bulońska 18

Gdzie znajduje się placówka?

Placówka zlokalizowana jest na Gdańskiej Morenie, w zielonym wieżowcu – Bulońska 18. Wejście znajduje się od tyłu budynku( tam gdzie jest sklep Żabka) – okna naszego lokalu są oznakowane.

 

Jak wygląda lokal?

Nasz żłobek znajduje się w  przestronnym, parterowym lokalu. Są dwie duże sale pobytu dzieci (dwie grupy) oraz osobno jadalnia. W żłobku jest też szatnia, dwie toalety oraz pomieszczenie socjalne. Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w salach. Każde dziecko ma swój własny komplet pościeli (pościel zapewniona przez żłobek). Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka utworzona została zgodnie z „Ustawą żłobkowa” z dnia 4 lutego 2011r. i spełnia wszystkie zawarte w niej wymogi.

Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.

Nasz żłobek można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem żłobka.

 

Czy w żłobku jest monitoring?

W każdej sali są kamery. Jednak są one do naszej dyspozycji. Nie ma podglądu online dla rodziców – natomiast cały czas monitorujemy wszystko z naszego biura. W razie sytuacji do wyjaśnienia możemy cofnąć się do jakiegoś nagrania i dokładnie je przeanalizować.

 

Czy żłobek posiada własny plac zabaw?

Na razie korzystamy z ogólnodostępnego, ogrodzonego placu zabaw niedaleko naszego żłobka. Staramy się o utworzenie własnego placu zabaw przy lokalu.

 

W jakiej formie prowadzona jest placówka?

Nasza placówka działa jako ŻŁOBEK i jest wpisana do Rejestru żłobków pod numerem  18217/Z. Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).

 

Jakie są godziny otwarcia placówki?

Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.

 

Jak liczna jest grupa/grupy?

W naszym żłobku mamy 30 miejsc. Dzieci podzielone są na dwie grupy po 15 dzieci.

 

Ile jest opiekunek w żłobku?

Maluszkami opiekują się 4 wspaniałe opiekunki, które są z nami od samego początku.

 

W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

Więcej na temat naszej kuchni na samej górze strony w zakładce -> KUCHNIA AKADEMII MALUCHA (kliknij)

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?

Mamy angielski 2 razy w tygodniu oraz rytmikę 2 razy w tygodniu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.

Oprócz tego nasze opiekunki prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach (Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku -> na samym dole strony)

 

Jaka jest wysokość opłat?

Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”)  – 500 zł

Czesne – 1400 zł (po zakwalifikowaniu się do BONU ŻŁOBKOWEGO czesne wynosi 900 zł)

Dzienne wyżywienie podstawowe – 14 zł

Dzienne wyżywienie diety – 16 zł

 

Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?

Jet to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w żłobku, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka,kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACUJNA NIE PODLEGA zwrotowi.

 

Co wchodzi w skład czesnego?

Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.

W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, teatrzyki).

Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.

Czesne płatne tylko na konto żłobka (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski – Bulońska).

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.

Istnieje możliwość dopłaty do żłobka w wysokości 500 zł z Gdańskiego Bonu Żłobkowego – więcej o bonie na samej górze strony w zakładce BON ŻŁOBKOWY.

Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

 

INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW, WYPRAWKI I ADAPTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE STRONY W ZAKŁADCE -> ZAPISY (kliknij).

 

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 793-266-336

Mail: zapisyakademiamalucha@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

 

NUMERY KONT:

OPŁATA REKRUTACYJNA: 24 1950 0001 2006 0063 5254 0001

CATERING: 94 1950 0001 2006 0063 5254 0002

CZESNE: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584

 

Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz informację do której placówki dziecko uczęszcza ;)
Oceny Trojmiasto.pl

Komunikaty

Obecnie prowadzimy zapisy na WRZESIEŃ 2021

Trwają zapisy na wrzesień 2021 - ostatnie wolne miejsca! Możliwość ustalenia adaptacji od połowy lipca lub...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

wirtualny spacer po placówce

nasza placówka

kadra

Ciocia Aneta

 

Empatia, uśmiech, bezpieczeństwo to trzy rzeczy, które chciałabym, aby zauważali we mnie podopieczni. Nigdy nie odmówię przytulaska. Staram się, aby dzieci czuły się szczęśliwe u nas, bo ich uśmiech to coś co najbardziej motywuje do dalszej pracy. Uwielbiam tańczyć z dziećmi, czytać im książki i wychodzić na spacery. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i cierpliwie by choć w taki sposób zrekompensować im chwile rozłąki z rodzicami.

 
Ciocia Klaudia

Kierowniczka oddziału.

Jestem studentką terapii pedagogicznej z elementami arteterapii. Posiadam liczne szkolenia, które pomagają mi ciekawie prowadzić zajęcia dla dzieci. Nie ma za to lepszej nagrody jak tupot małych nóżek, uśmiech na bezbronnej buźce, czy wielki przytulas w progu sali. Jestem wychowawcą kolonijnym oraz animatorem zabaw. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w żłobku oraz jako niania dzieci w przedziale wiekowym 2 miesiące - 6 lat. Staram się, aby maluszki widziały we mnie kompana do wspólnej zabawy ale przede wszystkim  bliską osobę, do której zawsze mogą się przytulić i czuć bezpiecznie kiedy nie ma w pobliżu rodziców.

Ciocia Kasia

Jest osobą bardzo pozytywną i z uśmiechem witającą każdy dzień. Ciocia Kasia ukończyła kurs w Centrum Kształcenia PLEJADA uprawniający do pracy w charakterze opiekunki dziecięcej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas praktyk w różnych punktach opieki nad dziećmi do lat 3. Ciocia Kasia jest osobą bardzo kreatywną, a w pracy z dziećmi daje z siebie 100 %. Kocha swoją pracę, co sprawia, że do każdego dziecka stara się podejść indywidualnie i ze zrozumieniem. Dba o to, żeby dziei choć trochę czuły się w placówce jak w domu.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


NASZE PLACÓWKI:
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 - Piętro (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (żlobek i przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion