Klub Dziecięcy GDAŃSK - WRZESZCZ ul. Aldony 14

Gdzie znajduje się placówka?

Placówka zlokalizowana jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym we Wrzeszczu na ulicy Aldony 14. Znajduje się na parterze (drzwi po lewej stronie).

Dojazd jest znakomity zarówno samochodem (obok jednej z głównych ulic Gdańska – Alei Legionów) jak i środkami komunikacji miejskiej (tramwaj 100 metrów dalej, blisko SKM Wrzeszcz oraz dużo przystanków autobusowych). Bardzo blisko Galeria Bałtycka, rynek we Wrzeszczu, Manhattan, Garnizon.

 

Jak wygląda lokal?

Mamy dużą salę pobytu dzieci oraz sporą jadalnie. W lokalu jest też szatnia, pomieszczenie socjalne i duża toaleta dla dzieci.  Na czas drzemki rozkładane są niskie i bezpieczne leżaczki w sali.  Na całe wyposażenie i sprzęt posiadamy atesty i certyfikaty. Zabawki są bezpieczne, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych. Nasza placówka i spełnia wszystkie  wymogi z ustawy. Wejście do lokalu zabezpieczone jest domofonem na kod, do którego dostęp mają tylko rodzice.

Nasz klub dziecięcy można obejrzeć bez wychodzenia z domu za pomocą wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer znajduje się poniżej, pod opisem placówki.

 

Czy w żłobku jest monitoring?

W każdej sali są kamery. Jednak są one do naszej dyspozycji. Nie ma podglądu online dla rodziców – natomiast cały czas monitorujemy wszystko z naszego biura. W razie sytuacji do wyjaśnienia możemy cofnąć się do jakiegoś nagrania i dokładnie je przeanalizować

 

Czy żłobek posiada własny plac zabaw?

Tak, posiadamy własny, duży i zabezpieczony plac zabaw do którego wyjście jest bezpośrednio z Sali. Niedawno było wymieniane całe ogrodzenie i nawierzchnia.

 

W jakiej formie prowadzona jest placówka?

Nasza placówka działa jako klub dziecięcy i wpisana jest do rejestru żłobków pod nr 2735/Z.

Wszystkie formy opieki dla dzieci do lat 3 (Żłobek, Klub dziecięcy, Opiekun dzienny są zgodne z ustawą dla dzieci do lat 3 i są poprawne).

 

Jakie są godziny otwarcia placówki?

Nasz żłobek otwarty jest w godzinach 6:30-17:30.

 

Jak liczna jest grupa/grupy?

W naszej placówce mamy 25 miejsc. Dzieci są w jednej grupie, jednak na czas zajęć dzielone są w celu lepszej organizacji.

 

Ile Pań opiekuje się dziećmi?

W naszej placówce pracują 3 wspaniałe opiekunki, z dużym doświadczeniem.

 

W jakiej formie jest wyżywienie dla dzieci?

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

Więcej na temat naszej kuchni na samej górze strony w zakładce -> KUCHNIA AKADEMII MALUCHA (kliknij)

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

Czy w żłobku są jakieś dodatkowe zajęcia?

Mamy angielski 2 razy w tygodniu oraz rytmikę 2 razy w tygodniu – dodatkowe zajęcia prowadzone przez osoby z zewnątrz, w cenie czesnego.

Oprócz tego nasze Panie prowadzą codziennie bardzo ciekawe i kreatywne zajęcia, co można zobaczyć na naszych zdjęciach (Zapraszamy do polubienia strony na Facebooku -> na samym dole strony)

 

Jaka jest wysokość opłat?

Zryczałtowana opłata rekrutacyjna („wpisowe”)  – 500 zł

Czesne – 1200 zł

Dzienne wyżywienie podstawowe – 14 zł

Dzienne wyżywienie diety – 16 zł

 

Co to jest wpisowe i za co jest to opłata?

Jet to bezzwrotna opłata JEDNORAZOWA, dokonywana w momencie rezerwowania miejsca (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i upewnieniu się, że są miejsca). Gwarantuje przede wszystkim miejsce w przedszkolu, ubezpieczenie NNW, poduszkę i pościel do łóżeczka, kubeczek do zębów, nocnik, środki higieniczne, drobne przekąski, materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne, sztućce, miseczki, talerzyki, kubki, dodatkowe zabawki. W przypadku rezygnacji z miejsca OPŁATA REKRUTACUJNA NIE PODLEGA zwrotowi.

 

Co wchodzi w skład czesnego?

Jest to stała opłata w formie abonamentu płaconego co miesiąc.

W cenie czesnego jest opieka od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówki oraz wszystkie dodatkowe zajęcia (rytmika, angielski, teatrzyki).

Czesne płatne do 5 dnia każdego miesiąca Z GÓRY.

Czesne płatne tylko na konto przedszkola (nie ma możliwości zapłacenia gotówką) – w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz do której placówki uczęszcza, np. Jan Kowalski –Aldony).

Wyżywienie jest płatne dodatkowo i nie wchodzi w skład czesnego.

Serdecznie zachęcamy do opłacania rachunków bezpośrednio poprzez aplikację LiveKid – jest to znaczne ułatwienie zarówno dla nas i dla Państwa. Rachunki wystawiane są każdemu zawsze 1 dnia miesiąca.

 

INFORMACJE NA TEMAT ZAPISÓW, WYPRAWKI I ADAPTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMEJ GÓRZE STRONY W ZAKŁADCE -> ZAPISY (kliknij)

 

Więcej informacji i zapisy pod numerem: 793-266-336

Mail: zapisyakademiamalucha@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

 

NUMERY KONT:

OPŁATA REKRUTACYJNA: 24 1950 0001 2006 0063 5254 0001

CATERING: 94 1950 0001 2006 0063 5254 0002

CZESNE: 84 1160 2202 0000 0002 3846 7584

 

Uwaga! Bardzo prosimy w tytule przelewu zawsze podawać Imię i Nazwisko dziecka oraz informację do której placówki dziecko uczęszcza ;)
Oceny Trojmiasto.pl

Komunikaty

TRWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

Trwa rekrutacja do naszego pfrzedszkola. Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapisy i więcej informacji pod numerem 793...

czytaj całość
Zobacz więcej komunikatów...

wirtualny spacer po placówce

nasza placówka

kadra

Ciocia Małgosia

Jestem mamą dwójki dzieci. Ich urodzenie spowodowało diametralny czas zmian w moim życiu. Pomimo, że skończylam Zarządzanie finansami i realizowałam się zawodowo w dużej firmie, to postanowiłam swoją pracę zawodową związać z dziećmi. Skończyłam Kurs Pomocy nauczyciela i zczęłam pracę w Akademii Malucha. Każdego dnia staram się by dzieci czuły się w żłobku bezpiecznie i tak jak w domu.

Ciocia Klaudia

Jestem studentką IIi roku Filologii Angielskiej, posiadam również kurs opiekunki w żłobku. Świetnie odnajduję się w pracy z dziećmi więc wybraam pracę z najmłodszymi. Jestem osobą, która nie lubi się nudzić dzięki czemu nasi podopieczni mają czas w żłobku wypełniony kreatywną zabawą. Każdego dnia staram się by Maluszki wychodziły stąd uśmiechnięte i szczęsliwe.

Ciocia Małgosia

Pani Małgosia jest osoba otwartą, wiecznie uśmiechniętą. Swoją niesamowitą opiekuńczością i wrażliwością podbija serca nie tylko dzieci, ale również rodziców. Szybko nawiazuje kontakt przede wszystim z dziećmi. Pani Małgosia sama jest mamą więc w praktyce wie jak opiekować się dziećmi w najmłodszym wieku. Dodatkowo swoje umiejętności w pracy z dziećmi potwierdziła certyfikatem kursu dla opiekunów.

lokalizacja i dojazdgalerie i nowości na facebooku


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


NASZE PLACÓWKI:
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26 paw. 5 (zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Aldony 14 - Piętro (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (żlobek i przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion