Aplikacja LiveKid - podstawowe informacje

 

Drodzy rodzice!

Dla usprawnienia naszej pracy, ale i po to, by Wam było łatwiej się z nami kontaktować i mieć większą „kontrolę” na życiem żłobka, zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowatorskiej aplikacji jaką jest Live Kid. Aplikacja pozwoli nam na łatwiejsze zarządzanie i usprawnienie naszej codziennej papierologii, a dla Was będzie pomocna, by być na bieżąco z życiem swojego dziecka i jego dniem codziennym w Akademii Malucha.

 

Z jednej strony aplikacja jest bardzo cennym ułatwienie dla nas – właścicieli i wychowawców, którzy na co dzień pracują w żłobkach i przedszkolach. Z drugiej, to po prostu fajne narzędzie dla rodziców. Dzięki aplikacji (bezpłatnej dla rodziców!) możecie o wiele łatwiej i szybciej się z nami kontaktować, możecie w łatwy sposób zapłacić faktury czy też poinformować nas o nieobecności dziecka. Oprócz tych wszystkich bardzo ważnych funkcji, jak podliczanie rachunków, Wasze opłaty, nieobecności dziecka, czas pobytu dziecka w placówce, w aplikacji wprowadzamy również sporo uzupełniających informacji. O tym, w jakich godzinach dziecko śpi czy jakie je posiłki… W aplikacji znajdziecie też informacje o zajęciach dodatkowych, jakie są dostępne i kiedy w naszej placówce czy jadłospisie na dany dzień czy tydzień. Ważnym aspektem jest też fakt, iż możecie bezpośrednio do nas napisać i poinformować o nieobecności, chorobie dziecka czy innych istotnych kwestiach tu i teraz.

 

Dzięki aplikacji otrzymujecie od nas powiadomienia każdego dnia dotyczące całej aktywności swojej pociechy, tego ile i jak dziecko zjadało posiłki w danym dniu, jak spało. Czyli wszystko to, co powinniście i pewnie chcielibyście wiedzieć. Myślimy, że korzystanie z aplikacji, którą wdrożyliśmy dla Was to też forma utrzymywania więzi z pociechą w momencie kiedy przebywa ono w placówce, poza domem. Możecie być na bieżąco, wiedzieć jak wygląda dzień dziecka.

 

Jak z tego korzystać? W pierwszym tygodniu adaptacji dostaną Państwo dostęp do aplikacji. Powinien pojawić się mail w którym będzie opisany każdy krok do utworzenia konta. Za jej pomocą jednym kliknięciem zgłosicie przyszłą nieobecność, zaplanujecie niestandardowe posiłki czy napiszecie do nas wiadomość. Wszystkie ogłoszenia, informacje o śnie czy wyjściu na spacer będziecie z kolei mieć zawsze pod ręką!

 

Zapraszamy do korzystania! Przede wszystkim wdrożyliśmy aplikację LiveKid dla Was i Waszej wygody.

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
NASZE PLACÓWKI:
LUBLEWO, ul. Kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK, ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26(zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
LUBLEWO (przedszkole), ul. kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK (przedszkole), ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion