Każda z naszych placówek utworzona została zgodnie z ustawą żłobkową z dnia 4 lutego 2011 roku. Posiadamy wpisy do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych oraz Dziennych Opiekunów. Świadczy to o tym, że  jesteśmy pod stałą kontrolą i działamy jak najbardziej zgodnie z prawem i wszystkimi przepisami. Dzięki naszemu doświadczeniu rodzice mogą być spokojni oddając nam swoje skarby pod opiekę.

 

Działamy w wielu dogodnych lokalizacjach w Gdańsku i Gdyni i wciąż się rozwijamy!

 

Szczegółowe opisy poszczególnych placówek i dokładna oferta są na podstronach. Prosimy na stronie głównej kliknąć na placówkę, która Państwa interesuje.

 

CO NAS WYRÓŻNIA SPOŚRÓD INNYCH PLACÓWEK?


Własna Kuchnia

Posiłki sporządzane są w naszej własnej Kuchni Akademii Malucha. Menu sporządza doświadczony dietetyk dziecięcy. Wykupienie wyżywienia jest obowiązkowe, za wyjątkiem okresu adaptacji oraz bardzo skomplikowanych diet. Wyżywienie jest odliczane tylko i wyłącznie w przypadku zaznaczenia nieobecności w aplikacji LIVE KID do godziny 17:00 dnia poprzedniego!

Więcej na temat naszej kuchni na samej górze strony w zakładce -> KUCHNIA AKADEMII MALUCHA (kliknij)

 

Stały kontakt z rodzicami przez aplikację LiveKid

Dla usprawnienia naszej pracy, ale i po to, by Wam było łatwiej się z nami kontaktować i mieć większą „kontrolę” na życiem żłobka, zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowatorskiej aplikacji jaką jest Live Kid. Aplikacja pozwoli nam na łatwiejsze zarządzanie i usprawnienie naszej codziennej papierologii, a dla Was będzie pomocna, by być na bieżąco z życiem swojego dziecka i jego dniem codziennym w Akademii Malucha. Dzięki aplikacji mamy stały kontakt z rodzicami w ciągu dnia.

Więcej na temat aplikacji LiveKid na samej górze strony w zakładce -> LIVEKID (kliknij)

 

System oczyszczający powietrze

Od sierpnia 2017 roku wszystkie nasze placówki zostały wyposażone w specjalistyczne urządzenia oczyszczające powietrze z wirusów, bakterii, grzybów i alergenów.

 

Wyjątkowa dbałość o czystość

Posiadamy własną parownicę do dezynfekcji dywanów i innych powierzchni, maszynę piorącą dywany oraz własne ozonatory dezynfekujące każdy najmniejszy kąt placówki. Raz na miesiąc każda placówka przechodzi gruntowne czyszczenie i dezynfekcję.

 

Wspaniała kadra

Bardzo dużo uwagi przywiązujemy do wyboru naszej kadry. Na tą chwilę możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy dumni z tego co udało nam się osiągnąć - kadra w 90% jest stała od lat, sprawdzona i na prawdę cudowna. Przekonajcie się sami!

 

Dodatkowe zajęcia w cenie

Do szeregu zajęć prowadzonych przez opiekunki dołączamy dwa razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia te są prowadzone przez lektorów ze szkoły językowej. Już od najmłodszych lat dzieci osłuchują się z językiem obcym dzięki czemu o wiele szybciej przebiega proces nauki w późniejszych latach. Oprócz tego dwa razy w tygodniu jest rytmika prowadzona przez Panią Ewelinę, którą dzieci uwielbiają !

 

 

Kierujemy się zawsze jedną ważną zasadą – we wszystkich naszych oddziałach panuje domowa, ciepła atmosfera. Dzięki temu  dzieci uwielbiają do nas przychodzić i spędzać ten czas właśnie z nami. Zapewniamy zabawy i zajęcia wspomagające rozwój maluszków. Uczymy podstawowych umiejętności potrzebnych później w przedszkolu, takich jak: nocnikowanie, mycie rączek, samodzielne jedzenie.

Decydując się na naszą firmę mogą być Państwo spokojni. W każdej placówce dzieci będą kreatywnie i aktywnie spędzały czas. Nasza wykwalifikowana kadra dba o to by zajęcia przeprowadzane z dziećmi były różnorodne dzięki którym będą rozwijały swoje zdolności motoryczne, poznawcze, ruchowe a także zapamiętywania.


Serdecznie zapraszamy w nasze szeregi!


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
NASZE PLACÓWKI:
LUBLEWO, ul. Kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK, ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDAŃSK-SZADÓŁKI, ul. Potęgowska 12 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Bulońska 18 (zobacz)
GDAŃSK-MORENA, ul. Morenowe Wzgórze 26(zobacz)
GDAŃSK-JASIEŃ, ul. Kartuska 360 C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI, ul. Kalinowa 75 (zobacz)
GDAŃSK-WRZESZCZ, ul. Hallera 119 (zobacz)
GDAŃSK-ZASPA, ul. Leszczyńskich 5a/3 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA, ul. Łebska 12 (zobacz)
LUBLEWO (przedszkole), ul. kwiatowa 1 (zobacz)
GDAŃSK (przedszkole), ul. Warszawska 55C (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Kalinowa 73 (zobacz)
GDAŃSK-KOKOSZKI (przedszkole), ul. Egiertowska 47 (zobacz)
GDYNIA-CHYLONIA (przedszkole), ul. Łebska 12 (zobacz)

Copyright: Akademia Malucha Gdańsk. Projekt i realizacja: PodisPromotion